تشکل‌ها و سازمان های مردم نهاد

      تشکل‌ها و سازمان های مردم نهاد در حل مشکلات یاریگر ادارات باشند. معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار خوروبیابانک با اشاره به روز ملی تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی گفت: وجود تشکل‌‌ها و مشارکت اجتماعی و سازمان‌های مردم نهاد در هر جامعه‌ نشان از توسعه آن جامعه است و تشکل‌ها می‌توانند در حل […]

 

 

 

تشکل‌ها و سازمان های مردم نهاد در حل مشکلات یاریگر ادارات باشند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار خوروبیابانک با اشاره به روز ملی تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی گفت: وجود تشکل‌‌ها و مشارکت اجتماعی و سازمان‌های مردم نهاد در هر جامعه‌ نشان از توسعه آن جامعه است و تشکل‌ها می‌توانند در حل بسیاری از مشکلات، دستگاه‌های اجرایی را یاری کنند.
غلامرضا محمدی افزود: مهم‌ترین شیوه بهره‌گیری از مشارکت اجتماعی در روند توسعه شهرستان فعال بودن سازمان‌های مردم نهاد و خیریه ها است که نمونه های آن است.

وی گفت: باید برای رفع مشکلات جامعه این موسسات و تشکل‌ها با تحقیق و بررسی، مسایل را ریشه یابی و آسیب شناسی کنند و راهکار ارائه بدهند تا از این طریق به توسعه پایدار در شهرستان دست یابیم.

وی افزود: سازمان های مردم نهاد حلقه واسط میان مردم و مسوولان هستند و باید نقش خود را در حوزه های مختلف اجتماعی به درستی ایفا کنند.
طبق مصوبه ۶۴۱ مورخ ۱۳۹۴/۵/۲۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی روز ۲۲ مرداد به نام روز ملی تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی نامگذاری شده است و هفته مشارکت اجتماعی از ۲۲ الی ۲۹ مرداد می‌باشد که در این هفته ادارات مرتبط با تشکل‌ها در راستای تحقق مفاد سند تحول دولت مردمی مبنی بر نمونه سازی و الگو نمایی از دستاوردهای موفق مشارکت‌های مردم و دولت نسبت به برگزاری نمایشگاه دستاوردها و پاسداشت جایگاه مردم و مشارکت اجتماعی برنامه‌ریزی و اهتمام داشته باشند.

مطالب مشابه

  در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس مراسم صبحگاه اقتدار مشترک نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج ادارات شهرستان خوروبیابانک با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، پیشکسوتان دفاع مقدس، فرماندار خوروبیابانک، امام‌جمعه شهرستان، رییس دادگستری، فرماندهان نظامی و انتظامی، اعضای شورای اداری، نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان در ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک برگزار […]

۶ مهر ۱۴۰۲

    فرماندار خوروبیابانک، امام جمعه شهرستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، بخشدار مرکزی ، فرمانده حوزه خواهران حضرت خدیجه سلام الله علیها به همراه جمعی از دانش آموزان مدرسه دخترانه سمیه شهر خور با خانواده شهیدان حسین زرگر و عبدالصمد کوهی دیدار کردند. مسئولان شهرستان خوروبیابانک ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ دیدار با خانواده شهدا […]

۶ مهر ۱۴۰۲
۴ مهر ۱۴۰۲

  مراسم یادبود زنده یاد غلامرضا محمدی

۴ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دو =