برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خوروبیابانک

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خوروبیابانک در آستانه هفته کتاب جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خوروبیابانک به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و سایر اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، عصر روز سه شنبه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این جلسه احمدرضا طحانی فرماندار […]

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خوروبیابانک در آستانه هفته کتاب

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خوروبیابانک به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و سایر اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، عصر روز سه شنبه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه احمدرضا طحانی فرماندار و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خوروبیابانک ضمن، گرامیداشت ایام الله ۱۳ آبان، روز تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام خمینی(ره) و همچنین روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با بیان تحولات جامعه بشری و تغییر سبک مطالعه امروزی، به اهمیت جایگاه کتابخوانی و نشر در فضای مجازی به سخن مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: اهمیت فضای مجازی کمتر از انقلاب اسلامی نیست و این برای استفاده بهینه در امر تبلیغات در گسترش کتابخوانی ارزشمند است.
وی افزود: ما اگر علاوه بر فرهنگ ملی از فرهنگ‌های بومی و نویسندگان بومی و نمایشگاههای کتاب شهرستان‌ها با مشارکت نویسندگان محلی حمایت کنیم، کتاب از محجوریت درخواهد آمد.
در این جلسه وهاب رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوروبیابانک گزارشی از وضعیت کتابخانه های موجود، تعداد عناوین کتابها، تعداد کتابهای موجود و فعالیت کتابداران و مسایل و مشکلات این حوزه پرداخت و در ادامه نیز هر یک از اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به بیان نظرات و پیشنهادات در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ارائه کردند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور گروه جهادی دندانپزشکی در شهرستان خوروبیابانک  برگزار شد.

۱۲ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه وبینار مراسم تشییع شهدای استان در شهرستان برگزار گردید. دا

۱۲ آذر ۱۴۰۲

بسمه تعالی حمد و سپاس خداوندی را که به انسان آموخت از محدودیت ها نهراسد بلکه آن را آزمونی برای خود شکوفایی قلمداد نماید. روز جهانی معلولین فرصتی برای فرهنگ‌سازی، تکریم و تجلیل از کسانی است که با‌توجه به محدودیت‌های بسیار، اما با همتی بلند، شور زندگی را در جامعه جاری می‌کنند. مردان و زنانی […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک به اتفاق بخشدار مرکزی از جایگاه سوخت روستای شهید پرور چاهملک بازدید کرد و از نزدیک روند اجرای طرح بازسازی مخازن و جایگاه را مورد بررسی قرار داد. ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ 〰️〰️〰️🇮🇷🇮🇷🇮🇷〰️〰️〰️ آدرس تارنمای فرمانداری: 🌐 http://khoorbiabanak.gov.ir/ ⬇️کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا: https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525 🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

۱۰ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 12 =