فرمانداری خور و بیابانک
خانه
1397/08/13 دیدار فرماندار و نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی با جمعی از اهالی شهرستان مقیم در اصفهان
دیدار فرماندار و نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی با جمعی از اهالی شهرستان مقیم در اصفهان دیدار فرماندار محترم شهرستان و نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی با جمعی از اهالی شهرستان مقیم در اصفهان
چهارمین نشست جمعی از خور و بیابانکی های مقیم اصفهان. با نماینده محترم مردم شریف شهرستان های نائین و خور و بیابانک , جناب آقای دکتر پور بافرانی و فرماندار محترم شهرستان خور و بیابانک جناب آقای مهندس بلانیان در تاریخ 10_8_97. از ساعت 30_18 تا 23 بر گزار گردید.ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت و یکی از حضار ضمن خیر مقدم گویی , رؤس مطالب مورد نظر را بیان نمود و پس از آن دکتر عباسعلی پور بافرانی به بیان عملکرد چند ماهه پس از سومین نشست و موارد در دست اقدام و مورد پیگیری در دو شهرستان پرداخت. پس از آن هر کدام از حاضرین به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند و سپس فرماندار محترم خور وبیابانک به طور مبسوط به بیان عملکرد چند ماهه خود پرداخت . حاضرین. ضمن تشکر از نماینده محترم و فرماندار محترم , خواستار پیگیری بیشتر در خصوص مسائل مطرح شده شدند.
مباحث مطروحه شامل . 1_ ترمیم جاده ها شهری و روستایی و روکشی آسفالت آن.2_ دو بانده کردن جاده نائین خور به طبس3_ تأمین نیروی متخصص پزشکی و افتتاح بیمارستان خور و امکان امر زایمان در خور 4 تقویت مباحث مدیریتی شهرستان 5 ساماندهی معادن و بهره وری مناسب برای شهرستان 6 پیکری گاز و وصل آن به شبکه سراسری7_ پیگری مجدانه راه های خور به حلوان و عشق آباد و جندق به گرمسار 8 توسعه مباحث فرهنگی وگردشگری و بوم گردی 9 گزارش دهی به موقع کارهای انجام شده و استفاده به موقع از افکار و نظرات اهل خبره در مسائل منطقه. کار های صورت گرفته. ودردست اقدام از زبان نماینده محترم و فرماندار محترم به شرح ذیل بیان شد.1_ اجرای شبکه داخلی گاز رسانی و افتتاح و استفاده شهروندان از آن2_ اجرای دو بانده کردن خور به فرخی و افتتاح آن تا پایان سال 97. 3_افتتاح دو بانده شدن جاده نائین به انارک در دهه فجر 97. 4_آغازترمیم و روکشی جاده های روستایی 5 _ تأمین اعتبار دو میلیارد و پانصد میلیون تومان برای آغاز جاده جندق گرمسار از ردیف بودجه عمومی کشور که امسال شروع می شود .6_ رایزنی و تأمین اعتبار جاده حلوان7_ دریافت تخصیص آب شرب پایدار 8_ ایجاد ساز و کار مدون گردشگری و بوم گردی و حفاظت , تعمیق و گسترش فرهنگ دینی و اسلامی و رفع دغدغه فرهنگی اهالی شهرستان 9_ حمایت کامل از سرمایه گزاران ودعوت از آنان 10_ گرفتن قول دستگاه آب شیرین کن برای شهر خور و شور زدایی آب. این جلسات به صورت فصلی بر گزار می گردد.
113
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری خور و بیابانک میباشد.
Powered by DorsaPortal