فرمانداری خور و بیابانک
خانه
1397/06/12 طرح گازرسانی به شهر خور با حضور دکتر پوربافرانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان، مهندس بلانیان فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین رده بالای استانی  به بهره‌ برداری رسید.
طرح گازرسانی به شهر خور با حضور دکتر پوربافرانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان، مهندس بلانیان فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین رده بالای استانی به بهره‌ برداری رسید. بهره برداری از طرح گاز رسانی به شهر خُور از طریق گاز طبیعی فشرده 'CNG' با حضور دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان آغاز شد.
 بهره برداری از طرح گاز رسانی به شهر خُور از طریق گاز طبیعی فشرده 'CNG' با حضور دکتر محسن مهرعلیزاده استاندارمعزز اصفهان، جناب آقای دکتر پوربافرانی نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی ، مهندس بلانیان فرماندار محترم شهرستان و جمعی از مسئولین کشوری و استانی  آغاز شد.
 
 
در این طرح 58 کیلومتر شبکه گذاری و دو هزار و 300 انشعاب گاز تعبیه شده است و با اعتبار بالغ بر 55 میلیارد ریال زمینه انتقال دو هزار مترمکعب گاز در ساعت را فراهم می کند.
شایان ذکر است در ادامه کلنگ بازارچه سنتی شهر خُور با هدف توسعه اقتصادی با 60 میلیارد ریال اعتبار در میدان امام خمینی(ره) این شهر به زمین زده شد.
این بازارچه سه هزار و 990 مترمربع مساحت دارد و در سه گام(فاز) بازارچه روز، بازارچه صنایع دستی و بازارچه خدماتی توسط شهرداری خور ایجاد می شود.
همچنین ساختمان اداری فرمانداری خُور و بیابانک با سه هزار و 500 مترمربع زیر بنا و اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال افتتاح شد.
121
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری خور و بیابانک میباشد.
Powered by DorsaPortal