فرمانداری خور و بیابانک
خانه
1397/05/16 پیام فرماندار محترم شهرستان به مناسبت روز خبرنگار
پیام فرماندار محترم شهرستان به مناسبت روز خبرنگار

پیام فرماندار شهرستان خوروبیابانک جناب آقای مهندس بلانیان به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ن والقلم و ما یسطرون...

روز خبرنگار؛ هنگامه بزرگداشت مجاهدت فرهنگی اصحاب خبر و رسانه است. آنانی که با تلاشی خستگی ناپذیر، از جان خویش، راهی را برمی آورند تا گوهر حقیقت بر آشیان تشنگان و جان مطالبه گران آرام گیرد. خبرنگار؛ پیغامبر خبر،کاوشگر حقیقت، پردازشگر واقعیت و روایتگر دیروز ، امروز و فرداست.

امروز مقتضیات حاکم بر زندگی انسان، پیشرفت و توسعه حیرت آور شبکه های اجتماعی و نیاز روز افزون جامعه بشری به رهیافت های خبری و کارکردهای رسانه ای، جایگاهی متفاوت از گذشته را فرا روی  اصحاب خبر و ارباب جراید قرار می دهد.

رکن چهارم دموکراسی در آیین و اندیشه ژرف اسلامی ابزاری متین و راهبر جهت اعمال فریضه رفیع امر به معروف و نهی از منکر محسوب می شود و چه بسا نیاز امروز جامعه ایرانی برای اعتلای بیش از پیش، فسادزدایی،رفع پلشتی، زدودن بی اخلاقی ها و ترمیم کاستی ها و محرومیت ها و مهم تر از همه برقراری عدالت اجتماعی و تبعیض زدایی که همه و همه از آرمان های سترگ انقلاب اسلامی به شمار می آیند، با تحقق رسالت راستین حرفه خبرنگاری تجلی خواهد یافت.بنابراین؛ توسعه،پیشرفت و بهبود وضعیت موجود، در رابطه نزدیک و تنگاتنگ با تلاش و فعالیت اصحاب خبر و رسانه است.

 بی گمان در برابر رسالت عظیمی که جامعه خبری بر عهده دارند،دستگاه های اجرایی نیز می بایست بستر و شرایط لازم را برای فعالیت های خبرنگاران و روزنامه نویسان فراهم آورند و این مهم یعنی ایجاد خط تعاملی فی مابین مجریان و ناظران.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه خبر، رسانه و فرهنگ؛ به ویژه سیّد شهیدان اهل قلم مرتضی آوینی،شهید رهبر و شهید صارمی؛از مساعی، راهنمایی،انتقادات و همکاری های صورت گرفته توسط اهالی رسانه تشکر و قدردانی می نمایم. امید است با تاسی از آموزه های دینی، عمل به رهنمودهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،ظل توجهات امام عصر(عج)،شاهد توفیقات روزافزون و درخشش بیش از پیش حوزه رسانه و خبر در شهرستان خوروبیابانک  باشیم.

عباس بلانیان                    

فرماندار شهرستان خوروبیابانک

79
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری خور و بیابانک میباشد.
Powered by DorsaPortal