فرمانداری خور و بیابانک
خانه
1399/11/13 بررسی مشکلات شهرستان خوروبیابانک توسط دکتر رضایی در دیدار مردمی
بررسی مشکلات شهرستان خوروبیابانک توسط دکتر رضایی در دیدار مردمی بررسی مشکلات شهرستان خوروبیابانک توسط دکتر رضایی در دیدار مردمی

استاندار اصفهان راه ، گاز، بهداشت و درمان، کمبود پزشک، آب آشامیدنی، قنات و بومگردی و گردشگری را از جمله مشکلات فراروی شهرستان خور و بیابانک برشمرد.

عباس رضایی روز یکشنبه در حاشیه دیدار با مردم شهرستان خور و بیابانک در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این منطقه یکی از شهرستان‌های کمتر برخوردار کشور است، افزود: در این ملاقات مردمی 65 نفر از اهالی خور و بیابانک مشکلات و پیشنهادات خود را بیان کردند.

وی اظهارکرد: چهار هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم از طریق گردشگری شهرستان امرار معاش می‌کنند که مردم درخواست حمایت از گردشگری را داشتند.

به گفته استاندار اصفهان مشکلات خور و بیابانک با دید و نگرش مثبت، هماهنگی، همدلی و هم افزایی حل و فصل می‌شود.

رضایی با اشاره به درخواست مردم در خصوص رفع اختلافات مرزی بین شهرستان خور و بیابانک و اصفهان گفت: با حضور کارشناسان تقسیمات کشوری و هماهنگی فرمانداری شهرستان مشکلات بررسی و در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: وزارت کشور در هر استان یک شهرستان را به عنوان کمتر برخوردار شناسایی کرده که در استان اصفهان شهرستان خور و بیابانک شناسایی شده است.

استاندار اصفهان ادامه داد: عدالت اجتماعی یکی از دیدگاه‌ها و تاکیدات رهبر معظم انقلاب و سیاست دولت تدبیر و امید است باید با استفاده از تمام ظرفیت‌های استان برای بهره مندی و توسعه بیشتر عدالت اجتماعی در شهرستان تلاش کنیم.

رضایی تصریح کرد: از این رو پنج کارگروه برای تحقق عدالت اجتماعی در شهرستان خور و بیابانک تشکیل شد که جزییات آن در جلسه شورای اداری و در راستای حل مشکلات مردم شهرستان بیان می‌شود.


تعداد بازدید: 150
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری خور و بیابانک میباشد.