فرمانداری خور و بیابانک
خانه
1398/03/08 پیام فرماندار شهرستان جناب آقای مهندس بلانیان  جهت دعوت به حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس
پیام فرماندار شهرستان جناب آقای مهندس بلانیان جهت دعوت به حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس پیام فرماندار شهرستان جناب آقای مهندس بلانیان جهت دعوت به حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس
فرماندار محترم شهرستان خوروبیابانک طی پیامی ضمن محکوم کردن جنایات اسراییل و آمریکا در مسئله فلسطین و تحریمهای یکجانبه و ایجاد فضای جنگ در خاورمیانه ، از تمامی مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان جهت حضور پرشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت نمودند .
متن پیام  دعوت مهندس عباس بلانیان فرماندار شهرستان خوروبیابانک جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس


روز قدس روز برآمدن امواج خروشان ملت های آگاه و غیور علیه ظلم و ستم و روز بیداری مسلمانان و اتحاد آنها در مقابل دشمنان و ایادی استکبار جهانی است . این روز در حافظه بشری یادآور حماسه ای ماندگار ، فریادی بی کرانه و مظلومیتی بی مرز است .

روز قدس روز تبلور رسای سیراب شدگان مکتب عاشورا و تجسم خشم مقدس و نفرت عمیق مسلمانان بر علیه رژیم غاصب، سفاک و نامشروع صهیونیسم جهانی است .

روز جهانی قدس امسال مصادف شده است با فشارهای وحشتناک ایادی استکبار به رهبری آمریکای جنایتکار بر علیه کشور عزیزمان ایران که همچون همیشه تنها ملجا و پناه مظلومان عالم علی الخصوص ملت مظلوم فلسطین بوده است . ملت همیشه در صحنه و و ولایتمدار ایران با لبیک گفتن به معمار کبیر انقلاب ، حضرت امام خمینی (ره) در روز جهانی قدس اعلام می دارد که مسئله قدس و مقابله با رژیم منحوس صهیونیسم همچنان علیرغم تمام فشارها و تحریمها ، مسئله اصلی جهان اسلام است .

بنابر تاکید رهبر فرزانه انقلاب ، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) مسئله فلسطین و دسیسه های شیطانی اسرائیل و آمریکا و ایادی جیره خوار آنها در منطقه خاومیانه امروز به یک مسئله بین المللی و حقوق بشری تبدیل شده است که مورد توجه و اهتمام همه ملت های آزاده جهان است  و حاوی این پیام روشن است که وحدت و همدلی تمام آزادیخواهان در اقصی نقاط جهان ، رمز پیروزی و زمینه ساز احیای کلمه حق و استقرار نظامی صالح و مبتنی بر عدالت و آزادی و مدافع حقوق مظلومین در جهان است .

اینجانب ضمن محکوم کردن جنایات اسرائیل اشغالگر و تلاشهای مذبوحانه آمریکا و ایادی استکبار جهت فشار بر ملت شریف ایران از طریق تحریمهای ظالمانه و ایجاد فضای رعب و وحشت و جنگ در منطقه خاورمیانه ، با دعوت از اقشار و آحاد مردم ولایتمدار ، شهیدپرور و همیشه در صحنه شهرستان خوروبیابانک همراه و همصدا با مردم ایران و سایر ملل آزاده جهان ، با حضور یکپارچه و پرشور در راهپیمایی روز قدس امسال ، شعار اتحاد ، همبستگی و ایستادگی ملت شریف ایران فارغ از هر نوع مذهب و جناح  و دیدگاه سیاسی را در مقابل تهدیدات آمریکا و استکبار جهانی همچون گذشته به گوش جهانیان برسانند .

عباس بلانیان

فرماندار شهرستان خوروبیابانک
تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری خور و بیابانک میباشد.
Powered by DorsaPortal