فرمانداری خور و بیابانک
خانه
ارتباط با فرماندار
فرماندار شهرستان خوروبيابانك
جناب آقاي علي استوار
آخرین اخبار
 • جلسه شورای هماهنگی ترافیک و رصد تصادفات شهرستان برگزار شد جلسه شورای هماهنگی ترافیک و رصد تصادفات شهرستان برگزار شد
  جلسه شورای هماهنگی ترافیک و رصد تصادفات شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا در محل فرمانداری تشکیل شد.
  1396/08/29
 • جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان خوروبیابانک جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان خوروبیابانک
  فرماندار در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران بر لزوم همکاری ادارات عضو در حفظ و حراست از حریم کیفی و منابع و مجاری آب و کنترل کیفی مستمر منابع آب تأکید نمود.
  1396/08/09
 • کارگروه طوفان و بلایای جوی خور و بیابانک تشکیل شد. کارگروه طوفان و بلایای جوی خور و بیابانک تشکیل شد.
  فرماندار در جلسه کارگروه طوفان و بلایای جوی اولین قدم برای کاهش خسارت های ناشی از مخاطرات جوی و اقلیمی را مطالعه و شناسایی نقاط آسیب پذیر وکسب آمادگی لازم جهت مواجهه با این مخاطرات و قدم بعدی را کاهش خسارت های ناشی از مخاطرات جوی و اقلیمی دانست.
  1396/08/08
 • مراسم تکریم و معارفه شهردار خور برگزار شد. مراسم تکریم و معارفه شهردار خور برگزار شد.
  در مراسمی که با حضور امام جمعه شهر خور، فرماندار، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان، اعضای شورای اسلامی شهر خور و برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد از تلاش های صادقانه آقای مهدی حلوانی تقدیر و آقای سید حیدر ثمریان به عنوان شهردار جدید شهر خور معرفی شد.
  1396/08/01
 • ششمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان تشکیل شد. ششمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان تشکیل شد.
  فرماندار در ششمین جلسه از کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با اشاره به ابلاغ تسهیلات اشتغال زایی اولویت دولت محترم تدبیر و امید را اختصاص تسهیلات به مشاغل پشتیبان دانست و افزود: بانکهای عامل ملی، ملت و کشاورزی پیگیر میزان تسهیلات خود باشند.
  1396/07/27
پیام تبریک فرماندار به مناسبت هفته تربیت بدنی پیام تبریک فرماندار به مناسبت هفته تربیت بدنی
علی استوار فرماندار خور و بیابانک در پیامی به مناسبت هفته تربیت بدنی ضمن گرامیداشت 26 مهرماه روز تربیت بدنی، از ورزش به عنوان یک پدیده اجتماعی و فرهنگی که موجب سلامتی و تندرستی است یاد نمود و افزود ورزش ارتقاء سلامت عمومی ، افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت. متن این پیام بین شرح است ....
1396/07/27
دیدار مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و معاونین ایشان با فرماندار دیدار مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و معاونین ایشان با فرماندار
مهندس خانی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و هیأت همراه با فرماندار خور و بیابانک دیدار و در خصوص مسائل حوزه مسکن گفتگو نمودند.
1396/07/26
پیام فرماندار خور و بیابانک به مناسبت هفته نیروی انتظامی پیام فرماندار خور و بیابانک به مناسبت هفته نیروی انتظامی
علی استوار فرماندار خور و بیابانک در پیامی ضمن تبریک هفته ناجا به حافظان نظم و امنیت ، از تلاشهای ارزنده و عملکرد موثر فرماندهی انتظامی شهرستان جناب سرگرد خلیلی و کارکنان آن فرماندهی تقدیر و تشکر نمود. متن پیام در ادامه ....
1396/07/15
برگزاری جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات روستای بیاضه برگزاری جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات روستای بیاضه
با حضور جناب آقای هاشم زایی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، علی استوار فرماندار، حمید دهقان بخشدار مرکزی، اعضای شورای اسلامی روستا، تعدادی از معتمدین و برخی از مسئولین ادارات و ارگانهای شهرستان ، مسایل و مشکلات روستای بیاضه مورد بررسی قرار گرفت.
1396/07/12
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری خور و بیابانک میباشد.
Powered by DorsaPortal