فرمانداری خور و بیابانک
خانه
1396/01/08 دیدار امام جمعه شهر خور و رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه شهر خور با فرماندار و پرسنل فرمانداری
دیدار امام جمعه شهر خور و رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه شهر خور با فرماندار و پرسنل فرمانداری

طی این دیدار علی استوار فرماندار خور و بیابانک ضمن عرض تبریک سال جدید خدمت امام جمعه محترم شهر خور و رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه، گزارشی از روند ثبت نام از داوطلبین عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا خدمت امام جمعه شهر خور امام جمعه محترم شهر خور ارائه نمود و افزود: در طی هفت روز از تاریخ 30 اسفند 1395 لغایت 6 فروردین 96 تعداد 161 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام نمودند و در برخی از روستاها استقبال چشمگیری داشته ایم.

وی تصریح نمود: در این میان در حوزه شهری 33 نفر داوطلب که تعداد 4 نفر از ایشان زن و 29 نفر مرد هستند. و افزود: در حوزه روستاها نیز از مجموع 126 نفر تعداد 17 نفر خانم و 109 نفر مرد ثبت نام نموده اند.

استوار با اشاره به نامگذاری سال 96 به نام اقتصاد مقاومتی تولید- اشتغال ابراز امیدواری نمود در سال جاری پیگیریها به سمت و سوئی باشد که بتوانیم در جهت اشتغال و حمایت از تولیدات داخلی بیشتر و بهتر گام برداریم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد نیز سال جدید را خدمت فرماندار و پرسنل فرمانداری تبریک عرض نمود و موفقیت، تندرستی و سلامتی را برای همه مردم به ویژه کارمندان خدوم فرمانداری از خداوند متعال مسألت نمود.

ایشان با اشاره به موضوع رضایت مردم از عملکرد مسئولین و کارمندان اظهار داشت: رضای خداوند در انجام امور واقعاً مهم است و اگر می خواهیم توشه ای برای آخرت فراهم نمائیم باید به این مقوله توجه داشته باشیم و افزود: مقدمات خدمت رسانی نیز برای همه فراهم است و ان شاء الله در بحث پاسخگوئی به ارباب رجوع موضوع رضایت خداوند را نیز مد نظر قرار دهیم.

امام جمعه شهر خور از حضور داوطلبان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر نمود و آن را از جلوه های مشارکت مردمی در امور اجتماعی دانست.
تعداد بازدید: 133
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری خور و بیابانک میباشد.
Powered by DorsaPortal