فرمانداری خور و بیابانک
خانه
1395/10/16 جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور رؤسای ادارت ذیربط در محل فرمانداری تشکیل شد.
جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور رؤسای ادارت ذیربط در محل فرمانداری تشکیل شد.

دراین جلسه که روز پنجشنبه 16 دیماه 95 در محل فرمانداری تشکیل شد علی استوار فرماندار خور و بیابانک پیشاپیش فرا رسیدن دهه مبارک فجر را تبریک گفت و اظهار داشت: سی هشمتین بهار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در پیش رو داریم و آنچه که امروز ایران عزیز را به اوج عزت و سعادت رسانیده است ایثارگری های برگرفته از فرهنگ عاشورایی اهل بیت عصمت و طهارت و رهبری و زعامت بنیان گذار کبیر نظام جموری اسلامی ایران و در ادامه رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) است.

وی تصریح نمود: هدایت انقلاب به رهبری امام خمینی(ره)در دروان اولیه انقلاب نعمتی بود که خدواند متعال به ما ارزانی داشت که با درایت و تدبیر توانستند مسیر انقلاب را روشن نمایند. 

فرماندار با اشاره به فرازهایی از بیانات امام خمینی (ره) افزود: جنس انقلاب ما از جنس انقلاب فرهنگی بود و حفظ انقلاب اسلامی از اهم واجبات است در حال حاضر همه دنیا می بینند ایران توانسته است با حفظ آرامش و امنیت داخلی خود، امید بخش و آزادی برای دیگر کشورهای منطقه باشد.

وی اظهار داشت: باید دستاوردهای نظام و برکات عظیم انقلاب اسلامی بصورت مطلوب برای مردم در دهه مبارک فجر تشریح گردد و این موضوع باید در اولویت کار مسئولین و خدمتگزاران قرار گیرد.

استوار افزود: دولت یازدهم علی رغم همه مسایل و مشکلات در حوزه های مختلف با هدایت های مقام معظم رهبری توانسته است مدیریت مطلوب داشته باشد. وی به حجم سرمایه گذاری خارجی 11میلیارد802میلیون دلاری در حوزهای مختلف اشاره و عنوان نمود: متاسفانه رکود کماکان وجود دارد اما تورم بالای 42 درصد که در ابتدای دولت یازدهم وجود داشت با درایت خوب ریاست محترم جمهوری به حدود 2/7 درصد در سال جاری رسیده است .

فرماندار با اشاره به این که بیان واقعیت امری پسندیده و جزء آموزهای دینی است که باید مولفه های اخلاقی آن نیز رعایت گردد افزود:  بعضی متاسفانه بدنبال این هستند سیاه نمایی نمایند. دولت هر موضوعی را که مد نظر رهبر معظم انقلاب بوده اجرایی نموده است وارونه نمودن حقایق ظلم ، هم به انقلاب هم به مردم است.
 طی این جلسه کمیته های هفده گانه ستاد گرامیداشت دهه فجر تشکیل و مسئولیت هر یک از ادارات عضو کمیته های مختلف ابلاغ شد.
 
تعداد بازدید: 95
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری خور و بیابانک میباشد.
Powered by DorsaPortal