نانوایی‌های خور و بیابانک نان با کیفیت به مردم ارایه دهند.

سرپرست فرمانداری خور و بیابانک گفت: نانوایی‌ های شهرستان زیر ذره‌بین بازرسان هستند و‌ باید با کیفیت ترین و بهترین نان را به مردم ارایه دهند و برخورد با نانوایی‌های متخلف به فوریت و بدون اغماض انجام می‌شود. احمدرضا طحانی در جلسه نشست صمیمی با متصدیان نانوایی شهرستان افزود: ضمن تشکر از اقدامات جهاد کشاورزی، […]

سرپرست فرمانداری خور و بیابانک گفت: نانوایی‌ های شهرستان زیر ذره‌بین بازرسان هستند و‌ باید با کیفیت ترین و بهترین نان را به مردم ارایه دهند و برخورد با نانوایی‌های متخلف به فوریت و بدون اغماض انجام می‌شود.
احمدرضا طحانی در جلسه نشست صمیمی با متصدیان نانوایی شهرستان افزود: ضمن تشکر از اقدامات جهاد کشاورزی، بهداشت، بسیج،ناجا و اتحادیه و پشتیبانی مراجع قضایی، آن دسته از واحدهای نانوایی که کم فروشی، افزایش قیمت، فروش اجباری و تعطیلی بدون هماهنگی و عدم رعایت موارد بهداشتی را داشته باشند ضمن قطع سهمیه آرد به تعزیرات حکومتی و مراجع قضایی معرفی و در صورت تکرار تخلف ، مجوز فعالیت آنان باطل می‌شود.
وی گفت: نان، قوت غالب مردم است و در فرهنگ ما و دین مبین اسلام جایگاه خاصی دارد و فعالان این عرصه از کشاورزی که گندم کشت می‌کند تا نانوایی که نان پخت می‌کنند، دارای حرمت و جایگاه ویژه‌ای هستند.
احمدرضا طحانی خاطرنشان کرد: دولت در تلاش است با اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها و اصلاحات اقتصادی به گونه‌ای عمل کند که رانت و قاچاق به حداقل رسیده و دست دلالان و سود جویان را کوتاه و با اجرای این طرح اقتصادی یارانه ها به مردم خصوصا اقشار ضعیف پرداخت شود.

پخت نان با کیفیت، رعایت موارد بهداشتی، رعایت ساعت پخت و روز تعطیل نانوایی، قیمت نان و وزن چانه مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد در هر نانوایی در معرض دید مشتریان قرار گیرد.
سرپرست فرمانداری خوروبیابانک از تهیه سامانه پیامکی و نصب در همه نانوایی ها و اعلام عمومی شماره آن جهت نظارت مستمر و ارتباط مستقیم مشتریان با فرماندار و دیگر دستگاههای نظارتی خبر داد.

فرمانداری شهرستان خوروبیابانک فرمانداری شهرستان خوروبیابانک
فرمانداری شهرستان خوروبیابانک فرمانداری شهرستان خوروبیابانک

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور گروه جهادی دندانپزشکی در شهرستان خوروبیابانک  برگزار شد.

۱۲ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه وبینار مراسم تشییع شهدای استان در شهرستان برگزار گردید. دا

۱۲ آذر ۱۴۰۲

بسمه تعالی حمد و سپاس خداوندی را که به انسان آموخت از محدودیت ها نهراسد بلکه آن را آزمونی برای خود شکوفایی قلمداد نماید. روز جهانی معلولین فرصتی برای فرهنگ‌سازی، تکریم و تجلیل از کسانی است که با‌توجه به محدودیت‌های بسیار، اما با همتی بلند، شور زندگی را در جامعه جاری می‌کنند. مردان و زنانی […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک به اتفاق بخشدار مرکزی از جایگاه سوخت روستای شهید پرور چاهملک بازدید کرد و از نزدیک روند اجرای طرح بازسازی مخازن و جایگاه را مورد بررسی قرار داد. ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ 〰️〰️〰️🇮🇷🇮🇷🇮🇷〰️〰️〰️ آدرس تارنمای فرمانداری: 🌐 http://khoorbiabanak.gov.ir/ ⬇️کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا: https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525 🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

۱۰ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =