معاون سیاسی، امنیتی استانداری اصفهان: اصفهان، آماده برگزاری انتخابات ذیل چهار راهبرد مقام معظم رهبری است/ با کوچکترین تخلفات انتخاباتی برخورد شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: در استان اصفهان تاکنون مشکلی در رابطه با انتخابات نداشتیم و با کوچک‌ترین تخلفات برخورد شده است ضمن اینکه فرمانداران و هیأت‌های اجرایی همه وظایف خود را انجام داده اند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان،محمدرضا جان‌نثاری سه‌شنبه هشتم اسفندماه، در […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: در استان اصفهان تاکنون مشکلی در رابطه با انتخابات نداشتیم و با کوچک‌ترین تخلفات برخورد شده است ضمن اینکه فرمانداران و هیأت‌های اجرایی همه وظایف خود را انجام داده اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان،محمدرضا جان‌نثاری سه‌شنبه هشتم اسفندماه، در جلسه شورای اداری استان در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، گفت: فرایند انتخابات با قوت و براساس مُر قانون در استان اصفهان دنبال شد و به روزهای پایانی نزدیک می‌شویم.
وی با اشاره به اینکه در انتخابات ۱۱ اسفند چهار راهبرد محوری رهبر معظم انقلاب «مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت انتخاباتی» را دنبال می‌کنیم، افزود: هیچ موضوع دیگری در انتخابات پیش رو مهم نیست مگر اینکه این راهبردها را دقیق اجرا کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: مفتخر هستیم که در استان اصفهان تاکنون مشکلی در رابطه با انتخابات نداشتیم و با کوچک‌ترین تخلفات برخورد شده است ضمن اینکه فرمانداران و هیأت‌های اجرایی همه وظایف خود را انجام دادند.
جان‌نثاری با اشاره به اینکه در زمینه امنیت اصفهان استان امنی است کما اینکه کشور امن است، گفت: مشکلی خاصی در رابطه با انتخابات نداریم هرچند بروز برخی مشکلات مانند اینکه برخی گروه‌ها و احزاب با یکدیگر تند شوند خاصیت انتخابات است؛ با وجود این سعی شده که بروز تنش جلوگیری و چنین مسائلی امنیتی نشود.
وی با تأکید بر اینکه دشمن تلاش می‌کند که انتخابات را مخدوش کند، عنوان کرد: دشمن تخریب، تحریک‌های قومیتی، نزاع و..‌. را در پیش گرفت و هر کاری انجام داد و اخیراً پناه آوردند به تخریب و کارهای زشتی که در این ایام سرد زمستان لوله گاز مصرفی مردم را قطع کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان تصریح کرد: عناد دشمن با مردم است زیرا مردم ما به دستورات ضد انقلاب و بیگانگان توجه ندارند و دشمنان از اینکه می‌بینند مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با شکوه و حضور حداکثری شرکت می‌کنند و در جشن‌های اعیاد شعبانیه با نشاط هستند، عصبانی می‌شوند.
جان‌نثاری با تاکید بر اینکه عناد و انتقام دشمن از مردم است، افزود: در جشن سیاسی بزرگ ۱۱ اسفند دشمن درصدد است که از مردم انتقام بگیرد. در این خصوص بایستی هوشیار باشیم و حوزه امنیتی، اطلاعاتی و سایبری ما نیز قطعاً تهدیدهای دشمن را خنثی خواهد کرد.
وی با بیان اینکه باید مراقب بود از دشمن ضربه‌ای وارد نشود، اظهار کرد: همه انتخابات‌های گذشته سالم بوده است و انتخابات پیش رو نیز سلامت برگزار می‌شود و این بار برای سلامت انتخابات تمام فرایندهای اجرا شده به استحضار مردم رسیده است.
وی با اشاره به راهبرد رقابت در برگزاری انتخابات، خاطرنشان کرد: در حوزه رقابتی مطالبی مطرح می‌شود که بیشتر جنجال است در حالی که آمار موجود کاملاً گویای رقابت است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ادامه داد: مجموع آمار نامزدهای این دوره انتخابات استان بی نظیر است به طوری که در انتخابات مجلس دوره یازدهم نزدیک به ۲۹۱ نفر کاندید تأیید صلاحیت شده تا پایان مرحله حضور داشتند در این دوره بیش از ۷۰۰ نفر در صحنه رقابت انتخاباتی استان حضور دارند.
جان‌نثاری از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان خواست که در فرصت باقی مانده از حوزه نفوذ خود استفاده کرده و افراد را به مشارکت همگانی در دو انتخابات مجلس و خبرگان رهبری دعوت کنند.
وی ضمن قدردانی از دستگاه‌های اجرایی برای کمک کردن آنان به امر انتخابات، افزود: همچنان از مدیران تقاضا می‌شود چنانچه در روز برگزاری انتخابات از ایشان درخواست کمک برای تأمین نیرو و مکان و تجهیزات داشتیم مساعدت خود را مضاعف کنند که اجرای انتخابات با مشکلی مواجه نشود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان خطاب به مدیران استان تصریح کرد: در آرام نگه داشتن فضا بکوشید و از هر موضوعی که ممکن است که فضا را ناآرام کند جلوگیری کنید.
جان‌نثاری بر لزوم رعایت اصل خود مراقبتی مدیران در آستانه برگزاری انتخابات تأکید کرد و افزود: لازم است مدیران هرگونه نارضایتی از قبیل مسائل صنفی را طی روزهای پیش رو مهار کنند و برای مدیریت هر گونه حوادث احتمالی آمادگی صد درصدی داشته باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان اضافه کرد: مدیران ما توجه داشته باشند که در راستای سلامت انتخابات رؤسای ادارات شهرستانی له یا علیه نامزدی طرفداری و حمایت نداشته باشند.

جان‌نثاری ادامه داد: البته استان اصفهان در این خصوص تاکنون مُبرا بوده است و درخواست می‌کنم تا پایان انتخابات این مُبرا بودن حفظ شود تا شائبه‌ای ایجاد نشود.
وی خاطرنشان کرد: ممکن است در برخی مطالب تبلیغاتی کاندیدها مطالب غیرواقعی، غلو و خارج از مسئولیت افراد گفته شود، در این راستا هیچ‌گونه برخوردی توسط مدیران به صورت مستقیم انجام نشود اما موارد به ستاد انتخابات استان گزارش شود تا براساس مُر قانون عمل کنیم.

مطالب مشابه

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک،شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک در استان اصفهان، برتر شناخته شدو  افتخاری دیگر برای مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک با کسب عنوان یکی از برترین شوراهای آموزش و پرورش در استان اصفهان. به همین مناسبت طی مراسمی که در محل خانه معلم شماره ۳ اصفهان برگزار شد، […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد مناسبت های شهرستان خوروبیابانک با محوریت اجرای برنامه های اردیبهشت ماه سال جاری با حضور معاونین فرماندار و اعضای مدعو در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری هرچه بهتر مناسبت های بزرگداشت روز شوراها، هفته مقام معلم، هفته کار و کارگر مورد بررسی قرار گرفت.

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوربیابانک ، معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرماندار شهرستان در جلسه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: با پیگیری های به عمل آمده توسط اعضای کارگروه شهرستان؛ تعهدات اشتغال در سال گذشته ۱۵۰درصد رشد داشته است. مرتضی غلامرضایی افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ افزایش ۲۵ درصدی […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

🔹سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از پاسخ دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه به جنایت‌های اخیر رژیم خبیث صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، از شلیک و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون […]

۲۶ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 3 =