فرماندار خوروبیابانک گفت: افراد با هر ظرفیتی که دارند؛ مردم را به مشارکت در انتخابات ترغیب کنند.

معتمدین، مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کنند. فرماندار خوروبیابانک گفت: افراد با هر ظرفیتی که دارند؛ مردم را به مشارکت در انتخابات ترغیب کنند. احمدرضا طحانی روز دوشنبه در نشست صمیمی معتمدان شهر جندق با اشاره به مشارکت حداکثری در انتخابات افزود: برای حضور حداکثری مردم در انتخابات، هر فرد با هرگونه ظرفیت […]

معتمدین، مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کنند.

فرماندار خوروبیابانک گفت: افراد با هر ظرفیتی که دارند؛ مردم را به مشارکت در انتخابات ترغیب کنند.
احمدرضا طحانی روز دوشنبه در نشست صمیمی معتمدان شهر جندق با اشاره به مشارکت حداکثری در انتخابات افزود: برای حضور حداکثری مردم در انتخابات، هر فرد با هرگونه ظرفیت و توانایی که دارد شهروندان را به تأثیرگذاری و مشارکت در سرنوشت خودشان ترغیب کند. فرماندار خوروبیابانک گفت: نقش گروه های مردمی، معتمدین و نخبگان در دعوت مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات بسیار مهم و موثر است.
وی با بیان اینکه تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات یک وظیفه همگانی است افزود: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری هر فردی که مخاطبی دارد باید حضور مردم در صحنه انتخابات را ترویج کند. امام‌جمعه شهرستان خوروبیابانک نیز گفت: مشارکت مردم مهم‌ترین اصل در برگزاری انتخابات است؛ لذا ان‌شاءالله در عمل به این مسئله اهتمام جدی داشته باشیم.
حجت الاسلام محمد حسین رمضانی افزود: افزایش مشارکت در انتخابات، موجب تقویت نظام خواهد شد.
وی گفت: مشارکت گسترده در انتخابات بزرگترین امر به معروف است و ضروری است از همه ظرفیتها برای بسترسازی حضور پرشور مردم در این رویداد مهم حداکثر بهره را گرفت.
امام جمعه شهرستان خوروبیابانک افزود: با مشارکت حداکثری در انتخابات، قدرت چانه زنی افزایش می یابد که این مهم سهم بسزایی در توسعه و آبادانی دارد.
وی گفت: دشمن در تلاش است یک نفر پای صندوق‌های رأی شرکت نکند،‌ پس باید هوشیار بود و با حضور حداکثری تمامی توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.
در این نشست صمیمی بسیاری از کمبودها، مشکلات و مسائل حوزه های عمرانی، اجتماعی، فرهنگی شهر جندق نیز مطرح شد.

باماهمراه باشید:
┏━ 🇮🇷 ┅┅┅┅┅
🌐http://khoorbiabanak.gov.ir/
┏━ 🇮🇷 ┅┅

📳https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525

🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

مطالب مشابه

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک،شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک در استان اصفهان، برتر شناخته شدو  افتخاری دیگر برای مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک با کسب عنوان یکی از برترین شوراهای آموزش و پرورش در استان اصفهان. به همین مناسبت طی مراسمی که در محل خانه معلم شماره ۳ اصفهان برگزار شد، […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد مناسبت های شهرستان خوروبیابانک با محوریت اجرای برنامه های اردیبهشت ماه سال جاری با حضور معاونین فرماندار و اعضای مدعو در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری هرچه بهتر مناسبت های بزرگداشت روز شوراها، هفته مقام معلم، هفته کار و کارگر مورد بررسی قرار گرفت.

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوربیابانک ، معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرماندار شهرستان در جلسه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: با پیگیری های به عمل آمده توسط اعضای کارگروه شهرستان؛ تعهدات اشتغال در سال گذشته ۱۵۰درصد رشد داشته است. مرتضی غلامرضایی افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ افزایش ۲۵ درصدی […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

🔹سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از پاسخ دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه به جنایت‌های اخیر رژیم خبیث صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، از شلیک و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون […]

۲۶ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + پنج =