۱۱ اسفند، روز رقابت و مقابله مردم ایران با مستکبران است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان گفت: ١١ اسفند، روز رقابتی بزرگ و مقابله سرنوشت‌ساز میان مردم ایران با استکبار است. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، مصطفی خضری در جشن‌ تکلیف سیاسی دانش آموزان رأی اولی اصفهانی افرود: امروز مؤسسان داعش و آدم‌کشان جهان پول خرج می‌کنند […]

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان گفت: ١١ اسفند، روز رقابتی بزرگ و مقابله سرنوشت‌ساز میان مردم ایران با استکبار است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، مصطفی خضری در جشن‌ تکلیف سیاسی دانش آموزان رأی اولی اصفهانی افرود: امروز مؤسسان داعش و آدم‌کشان جهان پول خرج می‌کنند تا ما در این مسابقه شرکت نکنیم و با القای ناامیدی به مردم می‌گویند که ما بازنده‌ایم زیرا می‌دانند ایران و ایرانی هر جا مسابقه داد و همت کرد برنده شده است.
وی اظهار کرد: امروز آمریکایی ها، انگلیسی ها، صهیونیست‌ها و جریان ارتجاع منطقه می‌خواهند که ما مسابقه ندهیم و با آنها بازی نکنیم تا از ما شکست نخورند و شاهد پیروزی مردم ما نباشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان با اشاره به پیشرفت‌ها و افتخارهای کشور از سال ۵۷ تاکنون در عرصه های علمی، نظامی، پزشکی، سیاسی و دیگر بخش‌ها گفت: دشمنان می‌خواهند با القای یاس و ناامیدی بگویند ایرانی‌ها آینده ندارند در حالی‌که در واقعیت این گونه نیست.
وی خاطرنشان‌ کرد: بر این اساس در مسابقه فینال ١١ اسفند خشن ترین و بی رحم ترین گروه ها از جمله آمریکا که مؤسس داعش است در بسیار تلاش می کنند که مردم در پای صندوق‌های رای حاضر نشوند.
خضری افزود: علت اینکه شبکه های رسانه ای بیگانه این همه هجمه علیه کشور ما در آستانه انتخابات ۱۱ اسفند انجام می دهند این است که جمهوری اسلامی معادله های آمریکایی ها را بر هم زده است.
وی تاکیدکرد: بر این اساس باید با اتفاق خانواده و با قدرت و انرژی در عرصه حاضر شویم و با انتخاب اصلح، مجلسی قوی تشکیل دهیم تا مشکلات اقتصادی و مدیریتی کشور حل شود.

مطالب مشابه

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک،شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک در استان اصفهان، برتر شناخته شدو  افتخاری دیگر برای مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک با کسب عنوان یکی از برترین شوراهای آموزش و پرورش در استان اصفهان. به همین مناسبت طی مراسمی که در محل خانه معلم شماره ۳ اصفهان برگزار شد، […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد مناسبت های شهرستان خوروبیابانک با محوریت اجرای برنامه های اردیبهشت ماه سال جاری با حضور معاونین فرماندار و اعضای مدعو در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری هرچه بهتر مناسبت های بزرگداشت روز شوراها، هفته مقام معلم، هفته کار و کارگر مورد بررسی قرار گرفت.

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوربیابانک ، معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرماندار شهرستان در جلسه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: با پیگیری های به عمل آمده توسط اعضای کارگروه شهرستان؛ تعهدات اشتغال در سال گذشته ۱۵۰درصد رشد داشته است. مرتضی غلامرضایی افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ افزایش ۲۵ درصدی […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

🔹سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از پاسخ دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه به جنایت‌های اخیر رژیم خبیث صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، از شلیک و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون […]

۲۶ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یک =