معاون استاندار اصفهان در جمع مدیران رسانه‌های استان: رسانه‌ها در انتخاب نماینده اصلح، مردم را تنها نگذارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: رسانه‌ها در انتخاب اصلح به مردم کمک کنند و مردم را تنها نگذارند و ویژگی‌های یک نماینده مردمی و متعهد را به مردم معرفی کند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، شامگاه […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: رسانه‌ها در انتخاب اصلح به مردم کمک کنند و مردم را تنها نگذارند و ویژگی‌های یک نماینده مردمی و متعهد را به مردم معرفی کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، شامگاه چهارشنبه دوم اسفندماه، در شورای اطلاع‌رسانی استان که با حضور مدیران رسانه‌ها برگزار شد، ضمن تقدیر از اصحاب رسانه استان، گفت: رسانه در جهت‌گیری درست جامعه و مسئولین نقش بسزایی دارد.
وی ادامه داد: در استان اصفهان قدرت رسانه‌ای و توان خبرنگاران خوب و شایسته است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: در شورای اطلاع‌رسانی استان از ابتدا تاکنون تلاش کردیم تا مبنای ارتباط مسئولان، رسانه‌های رسمی باشند.
جان‌نثاری افزود: همچنین تلاش کردیم رسانه‌ها در امورات مربوط به خود حضور فعال داشته باشند، البته ادعا نمی‌کنیم که همیشه این مهم به صورت کامل اتفاق افتاده اما رویکرد ما از ابتدا تاکنون بر همین مبنا بوده است.
وی تأکید کرد: چندین بار نیز در شورای اطلاع رسانی استان تأکید و تصویب کردیم تا مسئولین استان پاسخگوی رسانه‌های رسمی که به صورت صحیح و در روالی تعریف شده پرسش‌های خود را مطرح می‌کنند باشند در غیر اینصورت با مدیر آن مجموعه برخورد خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان اظهار کرد: اصل بر اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی است مگر اینکه موردی متضاد با امنیت ملی جامعه باشد.
جان‌نثاری خاطرنشان کرد: البته انتظار ما از رسانه‌ها تنویر افکار عمومی به جای اطلاع رسانی صرف است تا مباحث برای مردم شفاف و روشن باشد و اخبار همراه با تحلیل و تفسیر در اختیار مردم قرار بگیرد.
وی ادامه داد: مدیران رسانه‌ها با همفکری با یکدیگر راهکاری به شورای اطلاع رسانی استان ارائه دهند تا مدیران بتوانند در قالب یک برنامه و چارچوب مشخص پاسخگوی رسانه‌های رسمی باشند.
وی ادامه داد: البته ضعفی در برخی رسانه‌های استان وجود دارد و آن کمبود خبرنگاران تخصصی در حوزه‌ها و سرویس‌های مختلف است که بایستی با همفکری برای این موضوع نیز چاره‌ای اندیشیده شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در بخش دیگر سخنان خود در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری، عنوان کرد: تمهیدات لازم در این خصوص در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: امکانات برگزاری انتخابات در استان فراهم شده است تا به لطف خداوند متعال انتخابات شایسته ای را برگزار کنیم.
جان‌نثاری عنوان کرد: تلاش می‌کنیم تا مطابق با منویات مقام معظم رهبری انتخابات را در چهار راهبرد امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت همگانی اجرا کنیم.
وی تأکید کرد: البته دشمن از اغتشاشات سال گذشته تاکنون به دنبال خود اکثریت پنداری میان مردم است تا نشان دهد آحاد مردم پیرو اندیشه دشمنان هستند؛ اما این دروغی بیش نیست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: برای انتخابات نیز همین حیله به کار گرفته شده و نقش مردم در انتخابات را کم‌رنگ جلوه می‌دهند.
جان‌نثاری افزود: در این شرایط وظیفه رسانه این است که به هر نحوی که می‌تواند مردم را به مشارکت همگانی در انتخابات دعوت کند تا خواسته دشمن محقق نشود.
وی بیان کرد: رسانه‌ها در انتخاب نماینده اصلح به مردم کمک کنند و مردم را تنها نگذارند و ویژگی‌های یک نماینده مردمی و متعهد را به مردم معرفی کند.
جان‌نثاری با تأکید بر اینکه رسانه‌ها امین نظام جمهوری اسلامی هستند، افزود: جامعه دچار برخی دوگانگی ها است در این شرایط رسانه می‌تواند به نحو احسن نقش آفرینی کند.

مطالب مشابه

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک،شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک در استان اصفهان، برتر شناخته شدو  افتخاری دیگر برای مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک با کسب عنوان یکی از برترین شوراهای آموزش و پرورش در استان اصفهان. به همین مناسبت طی مراسمی که در محل خانه معلم شماره ۳ اصفهان برگزار شد، […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد مناسبت های شهرستان خوروبیابانک با محوریت اجرای برنامه های اردیبهشت ماه سال جاری با حضور معاونین فرماندار و اعضای مدعو در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری هرچه بهتر مناسبت های بزرگداشت روز شوراها، هفته مقام معلم، هفته کار و کارگر مورد بررسی قرار گرفت.

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوربیابانک ، معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرماندار شهرستان در جلسه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: با پیگیری های به عمل آمده توسط اعضای کارگروه شهرستان؛ تعهدات اشتغال در سال گذشته ۱۵۰درصد رشد داشته است. مرتضی غلامرضایی افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ افزایش ۲۵ درصدی […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

🔹سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از پاسخ دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه به جنایت‌های اخیر رژیم خبیث صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، از شلیک و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون […]

۲۶ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =