در حاشیه جلسه ستاد انتخابات استان عنوان شد: آخرین هماهنگی ها برای برگزاری انتخابات پرشور در یازدهم اسفندماه

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در حال حاضر، این ستاد آخرین هماهنگی‌ها را با حوزه‌های انتخابیه انجام می‌دهد تا استان برای برگزاری انتخابات به حداکثر شرایط مطلوب دست یابد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان در حاشیه نشست ستاد انتخابات استان، ضمن اشاره به […]

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در حال حاضر، این ستاد آخرین هماهنگی‌ها را با حوزه‌های انتخابیه انجام می‌دهد تا استان برای برگزاری انتخابات به حداکثر شرایط مطلوب دست یابد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان در حاشیه نشست ستاد انتخابات استان، ضمن اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در یازدهم اسفندماه سالجاری، گفت: فرایند اجرای انتخابات در استان به خوبی پیش می‌رود و برنامه‌ریزی های انجام شده در حال اجرا هستند.
وی ادامه داد: از ۲۵ بهمن ماه تبلیغات کاندیدهای مجلس خبرگان رهبری آغاز شد و مصاحبه‌های نامزدهای این انتخابات از شبکه‌های ۱۵ گانه انتخابات صداوسیمای مرکز اصفهان در حال پخش است.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: همچنین در تمامی حوزه‌های انتخابیه استان اصفهان، تبلیغات توسط ستادهای تبلیغاتی کاندیدهای انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری انجام می‌شود.
جان‌نثاری خاطرنشان کرد: فرایند تبلیغات کاندیدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز از سوم اسفندماه آغاز می‌شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر، ستاد انتخابات استان آخرین هماهنگی‌ها را با حوزه‌های انتخابیه انجام می‌دهد تا استان برای برگزاری انتخابات به حداکثر شرایط مطلوب دست یابد.
جان‌نثاری افزود: همچنین در این نشست شرایط شهرستان اردستان برای برگزاری انتخابات مورد بررسی قرار گرفت که خوشبختانه در این شهرستان نیز مشکلی برای برگزاری انتخابات وجود ندارد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک،شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک در استان اصفهان، برتر شناخته شدو  افتخاری دیگر برای مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک با کسب عنوان یکی از برترین شوراهای آموزش و پرورش در استان اصفهان. به همین مناسبت طی مراسمی که در محل خانه معلم شماره ۳ اصفهان برگزار شد، […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد مناسبت های شهرستان خوروبیابانک با محوریت اجرای برنامه های اردیبهشت ماه سال جاری با حضور معاونین فرماندار و اعضای مدعو در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری هرچه بهتر مناسبت های بزرگداشت روز شوراها، هفته مقام معلم، هفته کار و کارگر مورد بررسی قرار گرفت.

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوربیابانک ، معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرماندار شهرستان در جلسه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: با پیگیری های به عمل آمده توسط اعضای کارگروه شهرستان؛ تعهدات اشتغال در سال گذشته ۱۵۰درصد رشد داشته است. مرتضی غلامرضایی افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ افزایش ۲۵ درصدی […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

🔹سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از پاسخ دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه به جنایت‌های اخیر رژیم خبیث صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، از شلیک و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون […]

۲۶ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − دو =