حفظ و افزایش سرمایه اجتماعی نظام و ساماندهی پروژه‌های بلاتکلیف استان ماحصل سفرهای شهرستانی استاندار اصفهان

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، یکشنبه بیست و نهم بهمن‌ماه، در گردهمایی فرمانداران استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، گفت: در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، جلسات کمیسیون نظارت برگزار و بازبینی محتوای تبلیغاتی […]

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، یکشنبه بیست و نهم بهمن‌ماه، در گردهمایی فرمانداران استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، گفت: در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، جلسات کمیسیون نظارت برگزار و بازبینی محتوای تبلیغاتی نامزدها مورد بررسی و تأیید قرار گرفته و برنامه زمانبندی نیز در حال انجام است.
وی ادامه داد: در این بخش از نمایندگان و علمای حاضر در انتخابات درخواست کردیم اهتمام ویژه‌ای به حضور در میان مردم و مجالس مردمی داشته باشند.
استاندار اصفهان در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز، گفت: دشمن حساب ویژه‌ای به عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رأی باز کرده است، در این شرایط رهبر معظم انقلاب راهبردهای چهارگانه‌ای را معین کردند که متفاوت با همه ادوار گذشته است.
دکتر مرتضوی ادامه داد: موظف هستیم به همه جوانب این چهار راهبرد اساسی بپردازیم و بر امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت همگانی در انتخابات دغدغه داشته باشیم.
وی ضمن اشاره به راهبرد امنیت در انتخابات، اظهار کرد: با تدابیری که در سطح ملی و استانی انجام شده است، شرایط برای برگزاری انتخاباتی امن همانند دوره‌های گذشته فراهم است.
استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: البته دشمن بیکار ننشسته است و برای ایجاد التهاب و بی نظمی در کشور برنامه‌ریزی می‌کند، در این شرایط بایستی با هوشیاری عمل کنیم.
دکتر مرتضوی در مورد مشارکت همگانی در انتخابات نیز متذکر شد: در این حوزه از سال گذشته در استان برنامه‌ریزی‌های متعددی انجام شد و حضور در جمع اقشار مختلف مردمی در اولویت امور قرار گرفت تا احساس تعلق در اقشار اصفهان را تقویت کنیم.
وی یکی از اهداف حضور در سفرهای شهرستانی را حفظ و افزایش سرمایه اجتماعی نظام جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: نتیجه سفرهای شهرستانی در افتتاح پروژه‌های دهه فجر و ساماندهی پروژه‌های بلاتکلیف استان مشهود بود که از این بابت از همه فرمانداران استان که در ساماندهی طرح‌های نیمه‌تمام اهتمام ویژه داشتند، قدردانی می‌کنم.
استاندار اصفهان ضمن تأکید بر ایجاد امید و اعتماد میان مردم در دولت سیزدهم، گفت: امید و اعتماد در برنامه‌ریزی دشمن در سال گذشته خود را به خوبی نشان داد و اجازه نداد حیله‌های دشمن برای زمین زدن نظام عملیاتی شود.
دکتر مرتضوی به فرمانداران توصیه کرد: کنار مردم و در جمع مردم بودن را در اولویت امور خود قرار دهید زیرا حضور مستمر در میان مردم باعث جلب اعتماد و امید می‌شود.
وی گفت: ایجاد تعلق به افراد در راستای حضور در انتخابات بایستی با مسئولیت همراه باشد تا مشارکت همگانی به معنای واقعی تحقق یابد.
استاندار اصفهان ادامه داد: این موضوع در دفاع مقدس نیز عینیت یافت و باعث همراهی عموم مردم با هر تفکر و عقیده‌ای در دفاع مقدس شد، می‌توانیم از همین الگو برای مشارکت همگانی در انتخابات نیز استفاده کنیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک،شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک در استان اصفهان، برتر شناخته شدو  افتخاری دیگر برای مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک با کسب عنوان یکی از برترین شوراهای آموزش و پرورش در استان اصفهان. به همین مناسبت طی مراسمی که در محل خانه معلم شماره ۳ اصفهان برگزار شد، […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد مناسبت های شهرستان خوروبیابانک با محوریت اجرای برنامه های اردیبهشت ماه سال جاری با حضور معاونین فرماندار و اعضای مدعو در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری هرچه بهتر مناسبت های بزرگداشت روز شوراها، هفته مقام معلم، هفته کار و کارگر مورد بررسی قرار گرفت.

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوربیابانک ، معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرماندار شهرستان در جلسه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: با پیگیری های به عمل آمده توسط اعضای کارگروه شهرستان؛ تعهدات اشتغال در سال گذشته ۱۵۰درصد رشد داشته است. مرتضی غلامرضایی افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ افزایش ۲۵ درصدی […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

🔹سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از پاسخ دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه به جنایت‌های اخیر رژیم خبیث صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، از شلیک و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون […]

۲۶ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 17 =