با تخلفات انتخاباتی بدون چشم پوشی و تبعیض برخورد می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و متشکل از نمایندگان رسانه های مکتوب و الکترونیکی با هدف سیاست گذاری مجموعه حرکت‌های رسانه‌ای استان تشکیل شده است. محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان […]

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و متشکل از نمایندگان رسانه های مکتوب و الکترونیکی با هدف سیاست گذاری مجموعه حرکت‌های رسانه‌ای استان تشکیل شده است.
محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در این نشست گفت: بی اعتنایی به اجرای تصمیم ها و مصوبات این شورا در هیات رسیدگی به تخلفات مطرح و برای آن تصمیم گیری می شود.
وی افزود: رسانه ها پاسخگو نبودن مدیران نهادهای دولتی را بطور دقیق به شورا منعکس کنند تا پیگیری شود.
جان نثاری با بیان اینکه پاسخگویی ابتدا باید از سمت مدیرانِ نهادهای اجرایی و بطور خودجوش آغاز شود، گفت: بر اساس رویکرد شورای اطلاع رسانی استان هیچ محدودیتی برای انتشار اخبار وجود ندارد مگر مواردی را که شورای تأمین بطور مشخص اعلام کرده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان تاکید کرد: مسوولان در هر ترازی که هستند باید پاسخگوی مردم باشند، البته گاهی اشاره به برخی مسائل در یک بازه زمانی خاص به مصلحت استان نیست که هم افزایی رسانه ها در این زمینه ضروری است.
جان نثاری عنوان کرد: شورای اطلاع رسانی استان باید فرایند مطالبه گری و پاسخگویی را با برنامه ریزی و اجرای روش های مناسب متوازن کند.
وی افزود: رسانه ها با تولید اخبار بدون ابهام و مطالبه گریِ اصولی مردم را از اقدامات مسوولان و حتی کم کاری ها و مشکلاتی که وجود دارد آگاه کنند.
جان نثاری پیشنهاد کرد: مطالبات و چالش های اهالی رسانه به تفکیک نوع فعالیت آنها با تشکیل جلسات رسته ای احصاء و چاره اندیشی شود.
وی افزود: برپایی میز خدمت، تسهیل فرایندهای جاری، امید آفرینی، تبلیغات محیطی و بیان دستاوردها و موفقیت ها همزمان با دهه فجر به همه نهادهای دولتی ابلاغ شده و رسانه ها اجرای آن را پیگیری و اطلاع رسانی کنند.
جان نثاری خاطرنشان کرد: فرایند اجرایی انتخابات در استان تاکنون بطور مطلوب پیش رفته و پیش بینی ها و تجهیزات مورد نیاز در شعب اخذ رای برای این رقابت سرنوشت ساز تأمین شده است.
وی تصریح کرد: تخلفات و تبلیغات زودهنگام داوطلبان به دقت رصد و با آن بدون چشم پوشی و تبعیض برخورد می شود.
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفند سالجاری برگزار می‌شود.

مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار خوروبیابانک به مناسبت روز مهندس 🌹🌹 « بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ »🌹🌹 بی شک نامگذاری ۵ اسفند روز برزگداشت خواجه نصیرالدین طوسی شاعر، فیلسوف، متکلم، فقیه، دانشمند، ریاضی دان و منجم برجسته ایرانی سده هفتم هجری به نام روز مهندس نشانگر اهمیت این روز در برنامه ریزی های کلان کشور دارد.  از […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ا یران» اقدام کنند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است:  به آگاهی نامزدهای محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

روزی به نام مهندس نقش مهندسان جوان در عمران وآبادانی کشور نقش بی بدیل وشناخته شده است که با تکیه بردانش بومی به قله های نوع آوری وابتکار رسیده است. پنجم اسفند به یاد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی در تقویم رسمی کشور به نام «روز مهندس» نام گذاری شده است. باماهمراه باشید: ┏━ […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

“هم استانی های محترم می توانند جدول پخش برنامه های کانال های انتخاباتی صدا و سیمای استان اصفهان را از طریق لینک زیر مشاهده نمایند.” 🌐 http://isfahan.irib.ir/article/389610813

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفت =