ضرورت اهتمام ویژه مدیران استان در اجرا و جلب مشارکت همگانی در انتخابات

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، شورای اداری استان، شنبه شانزدهم دی ماه، با حضور استاندار اصفهان، معاونین استانداری، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران استان برگزار شد. در این نشست دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان ضمن گرامیداشت روز شهدای دانشجو و سالگرد شهادت شهید علم الهدی گفت: انتخابات […]

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، شورای اداری استان، شنبه شانزدهم دی ماه، با حضور استاندار اصفهان، معاونین استانداری، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران استان برگزار شد.
در این نشست دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان ضمن گرامیداشت روز شهدای دانشجو و سالگرد شهادت شهید علم الهدی گفت: انتخابات مهمترین رویدادی است که کشور در سال‌جاری برای اجرای آن در حال برنامه‌ریزی و تمهید است.
وی ادامه داد: انتخابات امری است که برای همه ارکان نظام مأموریت دارد و همه ما نسبت به آن مسئول هستیم و رهبری معظم انقلاب پرچمدار این حرکت هستند و با راهبردهای اساسی اجرای انتخابات را هدایت می‌کنند.
استاندار اصفهان عنوان کرد: از این رو می‌طلبد همه مدیران و مسئولان استان همت و همکاری خود را با ستاد انتخابات استان داشته باشند.
وی تصریح کرد: پذیرفته نیست دستگاهی در حمایت و پشتیبانی از اجرای انتخابات ضعیف عمل کند‌ در این راستا عملکرد دستگاه‌های استان گزارش شود تا ضمن برخورد با دستگاه خاطی تدابیر لازم صورت بگیرد.
دکتر مرتضوی گفت: بایستی برای مشارکت در انتخابات جهاد تبیین صورت بگیرد و مدیران در حوزه مأموریت خود با عملکرد مناسب ضمن مردم داری، در مشارکت همگانی نقش آفرینی کنند.
وی تاکید کرد: مدیران در حوزه مأموریت اداری و تأثیر اجتماعی خود برای برگزاری و مشارکت همگانی در انتخابات اهتمام ویژه داشته باشند.
استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: جهاد تبیین نیز به عنوان یک راهبرد اساسی و سرلوحه برنامه همه دستگاه‌ها قرار بگیرد و مدیران دستاوردها و اقدامات انجام شده را به خوبی برای مردم بازگو کنند.
استاندار اصفهان گفت: در این ایام بایستی مراقب سخنان و اظهارنظرهای خود باشیم.
وی تصریح کرد: در چند هفته اخیر به دلیل سخنان یکی از نمایندگان در مجلس شورای اسلامی تحت فشار مضاعف بودیم که چرا اصفهان از استفاده از سوخت مازوت مستثنی است و نگران هستیم با این نوع رفتارها، تلاش مدیریت استان بمنظور عدم استفاده از سوخت مازوت در اصفهان از بین برود.
دکتر مرتضوی افزود: از این رو بایستی در این برهه زمانی بسیار مراقبت کنیم تا ثمرات استان در حوزه های مختلف تحت تأثیر اظهارنظرهای نابجا قرار نگیرد.
استاندار اصفهان متذکر شد: علیرغم اینکه رسانه های دشمن بر کاهش و کم رنگ نشان دادن حضور مردم در انتخابات فعالیت می‌کنند بعنوان جبهه انقلاب و باتوجه به اهمیت انتخابات پیش‌رو بایستی از این مهم تمام قد و با تمام توان مراقبت و محافظت کنیم.
دکتر مرتضوی اضافه کرد: در این راستا بایستی هر چه در توشه و توان داریم برای تجلی انتخابات به کار بگیریم‌.
استاندار اصفهان ضمن اشاره به ۱۵ دی ماه سالروز فرمان حضرت امام (ره) در راستای تشکیل هسته‌های گزینش، گفت: در حوزه گزینش از افراط و تفریط جلوگیری و عالمانه و عامدانه تصمیم گیری شود.
وی متذکر شد: هدف هسته گزینش شناسایی و به کار گیری نیروی انسانی کارآمد، متخصص، خیرخواه، متدین و انقلابی است.
استاندار اصفهان تأکید کرد: از این رو از هرگونه افراط و تفریط پرهیز شود که البته گزینش مرجعی است که از اعوجاجات جلوگیری می‌کند.
دکتر مرتضوی ادامه داد: تشکیل شورای هم‌اندیشی هسته‌های گزینش در استان حرکت قابل توجه و قابل تقدیری است که با فکر و نظر جمعی امر گزینش محقق شود.
وی در بخش دیگر سخنان خود عنوان کرد: در جلسه‌ اخیری که با برخی وزرا داشتیم مقرر گردید دستگاه‌های استان پروژه‌های قابل افتتاح خود را لیست و به مدیریت استان اعلام کنند تا با تأمین اعتبار مناسب در سطح ملی شاهد افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های زمین مانده استانی باشیم.
وی ادامه داد: انتظار می‌رود این لیست در کمترین زمان ممکن به معاونت عمرانی استانداری و سازمان برنامه و بودجه استان ارسال شود تا ضمن جمع بندی بتوانیم تأمین اعتبار مورد نظر را از سطح ملی دریافت و پروژه های در شُرُف افتتاح را ساماندهی و در اختیار مردم قرار دهیم.

ostan-es.ir/22801

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار خوروبیابانک به مناسبت روز مهندس 🌹🌹 « بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ »🌹🌹 بی شک نامگذاری ۵ اسفند روز برزگداشت خواجه نصیرالدین طوسی شاعر، فیلسوف، متکلم، فقیه، دانشمند، ریاضی دان و منجم برجسته ایرانی سده هفتم هجری به نام روز مهندس نشانگر اهمیت این روز در برنامه ریزی های کلان کشور دارد.  از […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ا یران» اقدام کنند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است:  به آگاهی نامزدهای محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

روزی به نام مهندس نقش مهندسان جوان در عمران وآبادانی کشور نقش بی بدیل وشناخته شده است که با تکیه بردانش بومی به قله های نوع آوری وابتکار رسیده است. پنجم اسفند به یاد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی در تقویم رسمی کشور به نام «روز مهندس» نام گذاری شده است. باماهمراه باشید: ┏━ […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

“هم استانی های محترم می توانند جدول پخش برنامه های کانال های انتخاباتی صدا و سیمای استان اصفهان را از طریق لینک زیر مشاهده نمایند.” 🌐 http://isfahan.irib.ir/article/389610813

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 15 =