آغاز ثبت‌نام نهایی متقاضیان داوطلبی نمایندگی انتخابات مجلس از فردا ۲۷ مهرماه

  به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، امروز بیست‌و‌ششم مهرماه، بیست و یکمین جلسه ستاد انتخابات استان با حضور رئیس ستاد انتخابات، اعضاء و با بررسی وضعیت شهرستان‌های کوهپایه و هرند برگزار شد. در حاشیه این نشست مهدی سلیمانی دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان، گفت: مسائل، اقدامات و مشکلاتی که در حوزه برگزاری […]

 

به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، امروز بیست‌و‌ششم مهرماه، بیست و یکمین جلسه ستاد انتخابات استان با حضور رئیس ستاد انتخابات، اعضاء و با بررسی وضعیت شهرستان‌های کوهپایه و هرند برگزار شد.
در حاشیه این نشست مهدی سلیمانی دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان، گفت: مسائل، اقدامات و مشکلاتی که در حوزه برگزاری انتخابات ممکن است با آن مواجه شویم در این جلسه مطرح و آمادگی استان جهت برگزاری انتخابات بررسی شد.
وی ادامه داد: همچنین با حضور فرمانداران دو شهرستان کوهپایه و هرند که یک حوزه انتخابیه مشترک دارند؛ برخی مشکلات زیرساختی دو شهرستان مطرح شد، در این خصوص درصدد هستیم این مشکلات قبل از برگزاری انتخابات حل و فصل شوند.
دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان بیان کرد: در فرایند انتخابات پس از مرحله پیش ثبت‌نام که در مردادماه انجام و صحت سنجی اطلاعات و مدارک متقاضیان توسط شش مرجعی که در قانون ذکر شده، به انجام شد به مرحله ثبت‌نام نهایی متقاضیان رسیدیم.
سلیمانی ادامه داد: از ۲۷ مهرماه تا سوم آبان ماه متقاضیانی که در مرحله پیش ثبت‌نام شرکت و کد رهگیری دریافت کردند می‌توانند به پنجره واحد وزارت کشور به آدرس keshvar.moi.ir مراجعه کنند و ثبت‌نام خود را انجام دهند.
وی خاطرنشان کرد: در این مرحله متقاضیان می‌توانند با شماره همراهی که در مرحله پیش ثبت‌نام ارائه کرده‌اند و درج کدملی به سامانه وارد شوند. متقاضیان این مهم را در نظر داشته باشند که تمامی مراحل بایستی از طریق رایانه انجام شود.
دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان عنوان کرد: در این مرحله متقاضی بایستی ۲۳ بند پیش بینی شده در سامانه را تکمیل کند این بندها شامل اطلاعات هویتی، شخصی، شغلی، سوابق سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … متقاضیان است‌.
سلیمانی متذکر شد: بارگذاری گواهی ۵ سال سابقه اشتغال متقاضی در بخش دولتی، عمومی، خصوصی یا غیر دولتی موردی است که به تازگی به قانون انتخابات اضافه شده که در این راستا بایستی متقاضیان گواهی و مدارک مورد نظر را در مرحله پیش بینی شده بارگذاری کنند.
وی در پایان اضافه کرد: باتوجه به اینکه فرایند تکمیل فرم‌ها زمان بر است پیشنهاد می‌شود متقاضیان برای شرکت در مرحله ثبت‌نام در روزهای ابتدایی اقدام نمایند.

مطالب مشابه

ستاد انتخابات کشور لحظاتی قبل با انتشار اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد، فرآیند اخذ رای درتمامی شعب سراسر کشور ساعت ۸/۰۰ صبح روز جمعه ۱۱ اسفند ماه آغاز می شود. به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور متن این اطلاعیه به شرح زیر است: بسمه تعالی به آگاهی ملت شریف ایران اسلامی می رساند، فرآیند […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک با اشاره به کاهش محسوس دمای هوا در این شهرستان از مشترکین خواست ضمن رعایت نکات ایمنی ، در مصرف گاز صرفه جویی کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک احمدرضا طحانی افزود: با توجه به روند صعودی مصرف گاز به دنبال سرد شدن هوا طی‌ روزهای اخیر و لزوم مصرف بهینه گاز […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

آگهی اسامی نامزد های نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه نایین و خوروبیابانک

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

احمدرضا طحانی فرماندار خوروبیابانک در جمع اعضای هیات نظارت انتخابات شهرستان گفت: در آستانه ۲ انتخابات مهم و سرنوشت ساز در کشور هستیم و از آنجایی که اعتقاد ما بر این است که این نظام و انقلاب حلقه وصل به ظهور امام عصر و تشکیل حکومت جهانی آن حضرت است، باید هرچه پرشور تر در […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =