دیدار فرماندار خوروبیابانک با بانوان شاغل در ادارات شهرستان خوروبیابانک

    فرماندار خوروبیابانک روز یکشنبه در دیدار با بانوان شاغل در ادارات شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد گفت: همه زنان باید به نقش موثر خود واقف باشند زیرا جایگاه و کرامت انسانی آنها به عنوان یک زن، مادر و همچنین رسالت اجتماعی آنها بسیار ارزشمند است و نقش مهمی در مسئولیت های […]

بانوان

 

 

فرماندار خوروبیابانک روز یکشنبه در دیدار با بانوان شاغل در ادارات شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد گفت: همه زنان باید به نقش موثر خود واقف باشند زیرا جایگاه و کرامت انسانی آنها به عنوان یک زن، مادر و همچنین رسالت اجتماعی آنها بسیار ارزشمند است و نقش مهمی در مسئولیت های تربیتی و اجتماعی خانواده ایفا می کند.
احمدرضا طحانی فرماندار شهرستان با بیان اینکه زنان نیمی از جمعیت هر شهرستان را به خود اختصاص داده اند، خواستار بهره گیری هر چه بیشتر از فکر و توانایی های این قشر در راستای بهبود امورات مختلف جامعه شد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار خوروبیابانک هم‌ با اشاره به در پیش بودن انتخابات و نقش و جایگاه زنان در این عرصه مهم سیاسی گفت: بانوان نقش اساسی و مهمی در تمام عرصه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی ایفا می کنند. و نیمی از جامعه را بانوان تشکیل می دهند.
غلامرضا محمدی افزود: چه بسا تاثیر بانوان در انتخابات بیشتر از آقایان است چون وقتی آقا حضور پیدا می کند یک نفر است اما بانوان با حضورشان یک خانواده را با خود می برند.
وی گفت: افزایش مشارکت زنان از جمله موضوعات و دغدغه های مطرح در حوزه زنان در عرصه های داخلی و بین المللی است خصوصا با توجه به نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس این موضوع جدی تر مطرح و پیگیری می شود.

در ادامه جلسه بانوان فعال و شاغل در ادارات شهرستان به بیان مشکلات،نظریات وپیشنهادات و مطالبات خود پرداختند.

مطالب مشابه

  در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس مراسم صبحگاه اقتدار مشترک نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج ادارات شهرستان خوروبیابانک با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، پیشکسوتان دفاع مقدس، فرماندار خوروبیابانک، امام‌جمعه شهرستان، رییس دادگستری، فرماندهان نظامی و انتظامی، اعضای شورای اداری، نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان در ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک برگزار […]

۶ مهر ۱۴۰۲

    فرماندار خوروبیابانک، امام جمعه شهرستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، بخشدار مرکزی ، فرمانده حوزه خواهران حضرت خدیجه سلام الله علیها به همراه جمعی از دانش آموزان مدرسه دخترانه سمیه شهر خور با خانواده شهیدان حسین زرگر و عبدالصمد کوهی دیدار کردند. مسئولان شهرستان خوروبیابانک ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ دیدار با خانواده شهدا […]

۶ مهر ۱۴۰۲
۴ مهر ۱۴۰۲

  مراسم یادبود زنده یاد غلامرضا محمدی

۴ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =