جلسه تخصصی کارگروه اجتماعی ، فرهنگی ،سلامت زنان و خانواده شهرستان خور وبیابانک

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار گفت: کاهش درصد آسیب های اجتماعی فرهنگی، سلامت ، زنان وخانواده، باعث افزایش امنیت در جامعه می شود و دستگاه های متولی مسئولیت بزرگی در زمینه شناسایی و مقابله با هریک از‌ معضلات مرتبط دارند که باید به نحو احسن انجام وظیفه نمایند. غلامرضا محمدی با اشاره به کمیته […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار گفت: کاهش درصد آسیب های اجتماعی فرهنگی، سلامت ، زنان وخانواده، باعث افزایش امنیت در جامعه می شود و دستگاه های متولی مسئولیت بزرگی در زمینه شناسایی و مقابله با هریک از‌ معضلات مرتبط دارند که باید به نحو احسن انجام وظیفه نمایند.
غلامرضا محمدی با اشاره به کمیته های ذیل این کارگروه تخصصی افزود: کمیته اجتماعی به ریاست رییس اداره بهزیستی، کمیته فرهنگی به ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کمیته سلامت به ریاست رئیس شبکه بهداشت ودرمان، و کمیته زنان وخانواده به ریاست امور بانوان و خانواده فرمانداری بوده و مصوبات و تصمیمات کمیته ها در این کارگروه مورد بررسی نهایی و تصویب می شود.
وی گفت: انتظار داریم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال جدید کمیته فرهنگی را فعال و برنامه‌های متنوعی را در دستور کار قرار دهد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار با توجه به ارایه آمار و گزارش کمیته سلامت و بهداشت شهرستان در ایام نوروز و بررسی مصوبات جلسه قبل ، از مسئولین مجری مصوبات خواست تمام مصوبات باید بطور جدی پیگیری و اجرا گردد تا از میزان بروز آسیب های اجتماعی در حوزه مختلف پیشگیری گردد.
محمدی افزود: آمار دقیق و پیگیری و شناسایی مسائل و مشکلات و ارائه راهکار کارشناسی شده، پایه و اساس هر برنامه ریزی و اصولی است.
وی همچنین برتعامل دستگاه های مختلف در زمینه احصا آمار آسیب های اجتماعی،فرهنگی،سلامت ،زنان وخانواده شهرستان و همچنین اجرای مصوبات کارگروه تأکید کرد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور گروه جهادی دندانپزشکی در شهرستان خوروبیابانک  برگزار شد.

۱۲ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه وبینار مراسم تشییع شهدای استان در شهرستان برگزار گردید. دا

۱۲ آذر ۱۴۰۲

بسمه تعالی حمد و سپاس خداوندی را که به انسان آموخت از محدودیت ها نهراسد بلکه آن را آزمونی برای خود شکوفایی قلمداد نماید. روز جهانی معلولین فرصتی برای فرهنگ‌سازی، تکریم و تجلیل از کسانی است که با‌توجه به محدودیت‌های بسیار، اما با همتی بلند، شور زندگی را در جامعه جاری می‌کنند. مردان و زنانی […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک به اتفاق بخشدار مرکزی از جایگاه سوخت روستای شهید پرور چاهملک بازدید کرد و از نزدیک روند اجرای طرح بازسازی مخازن و جایگاه را مورد بررسی قرار داد. ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ 〰️〰️〰️🇮🇷🇮🇷🇮🇷〰️〰️〰️ آدرس تارنمای فرمانداری: 🌐 http://khoorbiabanak.gov.ir/ ⬇️کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا: https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525 🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

۱۰ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفده =