فرماندار خوروبیابانک گفت: ۱۵۰ واحد در قالب اقدام ملی مسکن در دست ساخت است

احمدرضا طحانی در بازدید از طرح اقدام ملی مسکن شهر خور که در حاشیه ی جلسه شورای مسکن شهرستان با حضور اعضا انجام شد، افزود: باید از ظرفیت‌های قانونی ایجاد شده در این طرح نهایت استفاده را برای تامین مسکن جوانان و خانواده‌های بدون مسکن داشته باشیم. وی بر لزوم همکاری دستگاه‌های مختلف در جهت […]

احمدرضا طحانی در بازدید از طرح اقدام ملی مسکن شهر خور که در حاشیه ی جلسه شورای مسکن شهرستان با حضور اعضا انجام شد، افزود: باید از ظرفیت‌های قانونی ایجاد شده در این طرح نهایت استفاده را برای تامین مسکن جوانان و خانواده‌های بدون مسکن داشته باشیم.
وی بر لزوم همکاری دستگاه‌های مختلف در جهت ایجاد تسهیل در روند ساخت و ساز اقدام ملی مسکن و تسریع در روند احداث و تکمیل دیگرفازهای مسکن در شهرستان تاکید کرد.
وی گفت: بنیاد مسکن شهرستان نیز در این راستا سرعت و دقت عمل را داشته باشد و جوابگوی مطالبات به حق و به موقع مردم باشد.
فرماندار خوروبیابانک افزود: دستگاه های خدمات رسان همچون شهرداری و ادارات آب، برق، گاز، مخابرات ، نظام مهندسی باید به طور جدی در اجرای این طرح مشارکت کنند و کمترین خللی در روند اجرا و ایجاد مانع پذیرفتنی نیست.
طحانی با اشاره به ساخت مسکن در شهر خور گفت: هم اکنون ۱۶۴ پلاک به متقاضیان واگذار شده که بخشی از واحدها در حال ساخت است.
وی افزود: همچنین ۱۰۶ پلاک دیگر در شهر خور آماده تحویل به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سپس آماده سازی اراضی جهت واگذاری به متقاضیان با حفظ اولویت است.
وی از الحاق ۱۲ هکتار زمین با کاربری مسکونی توسط اداره راه و شهرسازی برای ادامه طرح اقدام مسکن شهر خور خبر داد و گفت: با این الحاق مشکل متقاضیان باقیمانده حل می شود.
فرماندار خوروبیابانک افزود: ابتدا تا به حال ۸۶۵ متقاضی مسکن اقدام‌ ملی در شهرستان تایید شدند و از مجموع  متقاضیان ثبت نام شده مسکن اقدام ملی در این شهرستان تاکنون برای ۳۴۰ نفر زمین تخصیص داده شده است.
طحانی گفت: هم اکنون ۷۳ پلاک در قالب اقدام ملی مسکن به متقاضیان شهر فرخی واگذار و ۶ هکتار دیگر نیز برای سایر متقاضیان شهر فرخی توسط راه و شهر سازی به محدوده شهر الحاق شده است.
وی افزود: از مجمموع ۱۲۱ متقاضی پلاک اقدام ملی مسکن در شهر جندق ۱۰۳ پلاک به متقاضیان تخصیص داده شده است.
در پایان فرماندار ضمن تاکید بر سرعت روند اجرایی طرح،  نظارت دقیق دستگاه های مرتبط به ساخت و ساز و رعایت اصول فنی و شهرسازی را خواستار و شهرداری ها مسئولیت این امر برای پیگیری و نظارت بیشتر را عهده دار شدند.

مطالب مشابه

بسم الله الرحمن الرحیم ۲۸ اردیبهشت‌ روز جهانی موزه و آغاز هفته میراث‌فرهنگی بهانه‌ای است برای پاسداشت علم، اندیشه، هنر و تمدن پیشینیان این سرزمین و میراث گرانبهایی که از قلب تاریخ به جای مانده و بیانگر هویت، عظمت و شکوه کشور است. ارتباط عمیق و تعامل سازنده و آموزنده مردم آگاه و فرهنگ دوست  […]

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

پیام تبریک فرماندار شهرستان خوروبیابانک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی. بسم الله الرحمن الرحیم 🔸️اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوام شان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به […]

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

دیدار فرماندار خوروبیابانک با جانشین و مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فرماندار خوروبیابانک به همراه معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری و بخشدار مرکزی از اقدامات بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در طول سال گذشته و همچنین هفته بسیج سازندگی  قدردانی کرد. احمدرضا طحانی فرماندار خوروبیابانک در این دیدار با تشکر از […]

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک به مناسبت هفته هلال احمر با سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان دیدار و گفتگو کرد. احمدرضا طحانی در این دیدار ضمن تبریک هفته هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر یک نهاد فرا ملی در زمان وقوع حوادث طبیعی و غیر طبیعی به صورت سازمان یافته با عمل به وظایف خود نقش مهمی در […]

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + بیست =