فرماندار خوروبیابانک در نشست مشترک شورای فرهنگ ایثار و شهادت و کنگره شهدای شهرستان بر ترویج این ارزش‌ها تاکید کرد.

حمدرضا طحانی همکاری دستگاههای اجرایی شهرستان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را خواستار شد. وی گفت: بدون شک اگر در جامعه یاد شهدا و راه شهدا را ادامه دهیم عزت دینی همیشه زنده و احیا خواهد شد. غلامرضا محمدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار خوروبیابانک هم‌ با اشاره به برگزاری نخستین کنگره شهدای […]

حمدرضا طحانی همکاری دستگاههای اجرایی شهرستان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را خواستار شد.
وی گفت: بدون شک اگر در جامعه یاد شهدا و راه شهدا را ادامه دهیم عزت دینی همیشه زنده و احیا خواهد شد.
غلامرضا محمدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار خوروبیابانک هم‌ با اشاره به برگزاری نخستین کنگره شهدای شهرستان گفت: محوریت برگزاری این کنگره، زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است و تمامی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان باید نقش خود را به خوبی ایفا کنند.
امام جمعه شهر فرخی گفت: دشمنان ایران اسلامی با برنامه ریزی مختلف در صدد تضعیف فرهنگ ایثار و شهادت و کم رنگ کردن این فرهنگ ارزشمند در بین مردم هستند.
حجت الاسلام شیخی افزود: باید تلاش کنیم فرهنگ ایثار و شهادت در میان مردم بویژه نسل جوان و نوجوان ترویج و نهادینه شود.
کاظم رشیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خوروبیابانک هم در این نشست با ارائه گزارشی از تلاشهای صورت گرفته برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: پاسداشت مقام شهید و شهادت و تکریم خانواده های شهدا مهمترین موضوع در این فرهنگ است.
قرار است ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ همزمان با روز حماسه و ایثار شهرستان خوروبیابانک یادواره شهدای دانش آموز توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و یادواره شهدای ارتش برگزار شود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور گروه جهادی دندانپزشکی در شهرستان خوروبیابانک  برگزار شد.

۱۲ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه وبینار مراسم تشییع شهدای استان در شهرستان برگزار گردید. دا

۱۲ آذر ۱۴۰۲

بسمه تعالی حمد و سپاس خداوندی را که به انسان آموخت از محدودیت ها نهراسد بلکه آن را آزمونی برای خود شکوفایی قلمداد نماید. روز جهانی معلولین فرصتی برای فرهنگ‌سازی، تکریم و تجلیل از کسانی است که با‌توجه به محدودیت‌های بسیار، اما با همتی بلند، شور زندگی را در جامعه جاری می‌کنند. مردان و زنانی […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک به اتفاق بخشدار مرکزی از جایگاه سوخت روستای شهید پرور چاهملک بازدید کرد و از نزدیک روند اجرای طرح بازسازی مخازن و جایگاه را مورد بررسی قرار داد. ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ 〰️〰️〰️🇮🇷🇮🇷🇮🇷〰️〰️〰️ آدرس تارنمای فرمانداری: 🌐 http://khoorbiabanak.gov.ir/ ⬇️کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا: https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525 🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

۱۰ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 12 =