ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی مهمترین رویکرد ستاد خدمات سفر است.

فرماندار خوروبیابانک گفت: ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی مهمترین رویکرد ستاد خدمات سفر است. احمدرضا طحانی در جلسه ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر نوروز ۱۴۰۲ خوروبیابانک امداد رسانی و ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی را مهمترین رویکرد ستاد خدمات سفر شهرستان برشمرد و از دستگاه‌های اجرایی مربوط خواست برنامه ریزی لازم در این […]

فرماندار خوروبیابانک گفت: ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی مهمترین رویکرد ستاد خدمات سفر است.
احمدرضا طحانی در جلسه ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر نوروز ۱۴۰۲ خوروبیابانک امداد رسانی و ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی را مهمترین رویکرد ستاد خدمات سفر شهرستان برشمرد و از دستگاه‌های اجرایی مربوط خواست برنامه ریزی لازم در این خصوص داشته باشند.
وی افزود: امسال با توجه به اینکه آغاز ماه مبارک رمضان در روزهای ابتدایی سال آینده است ،پیش بینی می شود که سفرهای نوروزی چند روز زودتر آغاز شود و باید آمادگی لازم در این حوزه داشته باشیم.
وی گفت: نظافت معابر شهری و روستایی، رعایت مسائل بهداشتی در اماکن عمومی توسط شهرداری ها، دهیاری ها، بازرسی از بوم گردی ها، رستوران ها و فروشگاه های عرضه مواد غذایی، نانوایی ها و قصابی ها و تعمیرگاه ها، توسط دستگاه های عضو ستاد برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی مدنظر باشد چون حفظ و ارتقاء سلامت و امنیت غذایی مسافران و میهمانان نوروزی از مهم ترین اهداف ماست.
فرماندار خوروبیابانک افزود: خدمات رسانی مناسب به گردشگران، از تمام توانمندی و ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان استفاده خواهد شد که در این راستا جلسه ستادهماهنگی خدمات سفر با رویکرد جدید به صورت مستمر با استفاده از تجربیات گذشته برگزار و تصمیم های لازم اتخاذ خواهد شد.

کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525

🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور گروه جهادی دندانپزشکی در شهرستان خوروبیابانک  برگزار شد.

۱۲ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه وبینار مراسم تشییع شهدای استان در شهرستان برگزار گردید. دا

۱۲ آذر ۱۴۰۲

بسمه تعالی حمد و سپاس خداوندی را که به انسان آموخت از محدودیت ها نهراسد بلکه آن را آزمونی برای خود شکوفایی قلمداد نماید. روز جهانی معلولین فرصتی برای فرهنگ‌سازی، تکریم و تجلیل از کسانی است که با‌توجه به محدودیت‌های بسیار، اما با همتی بلند، شور زندگی را در جامعه جاری می‌کنند. مردان و زنانی […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک به اتفاق بخشدار مرکزی از جایگاه سوخت روستای شهید پرور چاهملک بازدید کرد و از نزدیک روند اجرای طرح بازسازی مخازن و جایگاه را مورد بررسی قرار داد. ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ 〰️〰️〰️🇮🇷🇮🇷🇮🇷〰️〰️〰️ آدرس تارنمای فرمانداری: 🌐 http://khoorbiabanak.gov.ir/ ⬇️کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا: https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525 🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

۱۰ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یک =