نانوایی هایی که نان باکیفیت به مردم ارائه دهند تشویق می شوند.

فرماندار خوروبیابانک گفت: نانوایی هایی که نان باکیفیت به مردم ارائه دهند تشویق می شوند. احمدرضا طحانی روز پنجشنبه در کارگروه گندم، آرد و نان در شهرستان‌ افزود: نانوایی ها باید ارائه نان باکیفیت به مردم را اولویت اصلی خود قرار دهند. وی گفت: کار نظارت بر نحوه پخت نان در این شهرستان به صورت […]

فرماندار خوروبیابانک گفت: نانوایی هایی که نان باکیفیت به مردم ارائه دهند تشویق می شوند.
احمدرضا طحانی روز پنجشنبه در کارگروه گندم، آرد و نان در شهرستان‌ افزود: نانوایی ها باید ارائه نان باکیفیت به مردم را اولویت اصلی خود قرار دهند.
وی گفت: کار نظارت بر نحوه پخت نان در این شهرستان به صورت مستمر از سوی شورای آرد و نان در حال انجام است.
وی با بیان اینکه کم فروشی و عرضه نان بی‌کیفیت به مردم به هیچ وجه قابل پذیرش نیست افزود: با هرگونه کم فروشی، عدم رعایت بهداشت محیط، پایین بودن کیفیت پخت نان از سوی واحدهای نانوایی برخورد و به شکایت های مردمی از این واحدها رسیدگی خواهد شد.
فرماندار خوروبیابانک گفت: ساماندهی توزیع آرد در سطح شهرستان از عوامل مهمی است که باید با دقت هر چه تمام انجام گیرد تا آرد عادلانه توزیع شود.
وی به اهمییت کیفیت نان اشاره کرد و یادآور شد: وزن هر چانه و وزن نان باید در نانوایی‌ها بصورت قانونی اجرا شود.
طحانی گفت: از مردم درخواست می‌کنیم همچون گذشته به همراهی و همکاری خود با بازرسان و دستگاه‌های نظارتی ادامه دهند و تخلفات مشاهده‌شده را سریع گزارش کنند تا تمهیدات لازم اتخاذ شود.
فرماندار خوروبیابانک افزود: در این زمینه بنرهایی برای هر نانوایی تهیه و نصب شده است که مردم هرگونه مواردی بهداشتی، برخورد با مشتریان، کیفیت مناسب هم در زمینه تشویق و هم تنبیهی از طریق ارسال پیامک اقدام کنند.
وی گفت: در این زمینه نحوه کیفیت، بهداشت و برخورد با مشتریان نانوایی به صورت محسوس و غیر محسوس از طریق پیامک بررسی می شود.

روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

مطالب مشابه

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری خوروبیابانک؛ در اولین دوشنبه فروردین ۱۴۰۲، تعدادی از شهروندان با احمدرضا طحانی فرماندار خوروبیابانک دیدار و گفتگو کردند. 🔸در این جلسه از ملاقات های مردمی، شهروندان به بیان مسائل و مشکلات خود در حوزه های مختلف پرداختند که فرماندار پس از استماع سخنان شهروندان دستورات لازم در […]

۷ فروردین ۱۴۰۲

بازدید فرماندار خوروبیابانک، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار، بخشدار مرکزی و دبیر مدیریت بحران فرمانداری شهرستان از اداره هواشناسی در این بازدید احمدرضا طحانی ضمن تبریک سال جدید و همچنین سوم فروردین روز جهانی هواشناسی از تلاشهای مدیر و کارکنان هواشناسی شهرستان قدردانی کرد.

۷ فروردین ۱۴۰۲

در بازدید سرزده روز یکشنبه احمدرضا طحانی فرماندار خوروبیابانک از میوه فروشی، از عرضه میوه با قیمت بالا و عدم ارائه فاکتور فروش ابراز نارضایتی کرد و از متصدی آن خواست رعایت انصاف در قیمت گذاری و فروش را در جهت رفاه شهروندان داشته باشد. فرماندار خوروبیابانک از شهروندان خواست در صورت هرگونه گران فروشی […]

۷ فروردین ۱۴۰۲

بنا به پیشنهاد فرماندار خوروبیابانک؛ طی حکمی از سوی استاندار محترم اصفهان جناب آقای علی اصغر ایرجی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان خوروبیابانک منصوب شد. وی دارای مدرک کارشناسی حقوق است و دبیری ستاد انتخابات شهرستان، مدیریت بحران فرمانداری، هیات تطبیق، شورای مبارزه با مواد مخدر، کارگروه اشتغال، آردو و نان، سوخت و …. را […]

۷ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =