سلامت روح و جسم حاصل سلامت تغذیه است.

فرماندار خوروبیابانک: سلامت روح و جسم حاصل سلامت تغذیه است. احمدرضا طحانی روز سه شنبه در کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، بانوان و خانواده شهرستان افزود: نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی و اماکن عمومی سطح شهر نسبت به گذشته تشدید شود. وی گفت: تشدید کنترل های بهداشتی بر اماکن عمومی و بازار نیازمند همراهی بیشتر […]

فرماندار خوروبیابانک: سلامت روح و جسم حاصل سلامت تغذیه است.
احمدرضا طحانی روز سه شنبه در کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، بانوان و خانواده شهرستان افزود: نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی و اماکن عمومی سطح شهر نسبت به گذشته تشدید شود.
وی گفت: تشدید کنترل های بهداشتی بر اماکن عمومی و بازار نیازمند همراهی بیشتر مردم است.
وی همچنین بر راه اندازی اتاق پیش سرد کشتارگاه شهر خور در دهه فجر تاکید کرد و از شهرداری و شورای اسلامی خواست نسبت به راه اندازی آن اهتمام جدی داشته باشند.
وی با اشاره به معضل فاضلاب و مجتمع عمومی پلیس راه افزود: برای اجرای طرح فاضلاب پلیس راه بیش از ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هم گفت: از ابتدای امسال بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ مورد بازرسی و نظارت بهداشتی از امکان عمومی، فروشگاه مواد غذایی، رستوران ها، قصابی ها، نانوایی ها انجام شده است.
امیر حسین محبی افزود: در این مدت ۲۶۷ مورد اخطاریه بهداشتی و پنج مورد پلمپ بحرانی صادر شده است.
وی گفت: طی ۱۰ ماهه امسال ۶۱۰ کیلوگرم مواد فاسد شدنی جمع آوری و معدوم شد.
در این‌جلسه بر اهمییت جهاد تبیین در خانواده ها و مدارس، سبک زندگی اسلامی، ازدواج آسان و فرزند آوری، اصلاح الگوی مصرف در انرژی، غربالگری افراد در راستای شناسایی بیمارهای مزمن به ویژه سرطان در آقایان و بانوان،واکسیناسیون بیماری سرخک، جمع آوری و دفع فاضلاب مجتمع پمپ بنزین و مسجد صاحب الزمان(عج) شهر جندق، اجرای فنس کشی مخازن آب آشامیدنی و بهداشتی و محل دفن زباله های شهری و روستایی، شناسایی و معرفی کالاهای آسیب رسان تاکید شد.

مطالب مشابه

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری خوروبیابانک؛ در اولین دوشنبه فروردین ۱۴۰۲، تعدادی از شهروندان با احمدرضا طحانی فرماندار خوروبیابانک دیدار و گفتگو کردند. 🔸در این جلسه از ملاقات های مردمی، شهروندان به بیان مسائل و مشکلات خود در حوزه های مختلف پرداختند که فرماندار پس از استماع سخنان شهروندان دستورات لازم در […]

۷ فروردین ۱۴۰۲

بازدید فرماندار خوروبیابانک، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار، بخشدار مرکزی و دبیر مدیریت بحران فرمانداری شهرستان از اداره هواشناسی در این بازدید احمدرضا طحانی ضمن تبریک سال جدید و همچنین سوم فروردین روز جهانی هواشناسی از تلاشهای مدیر و کارکنان هواشناسی شهرستان قدردانی کرد.

۷ فروردین ۱۴۰۲

در بازدید سرزده روز یکشنبه احمدرضا طحانی فرماندار خوروبیابانک از میوه فروشی، از عرضه میوه با قیمت بالا و عدم ارائه فاکتور فروش ابراز نارضایتی کرد و از متصدی آن خواست رعایت انصاف در قیمت گذاری و فروش را در جهت رفاه شهروندان داشته باشد. فرماندار خوروبیابانک از شهروندان خواست در صورت هرگونه گران فروشی […]

۷ فروردین ۱۴۰۲

بنا به پیشنهاد فرماندار خوروبیابانک؛ طی حکمی از سوی استاندار محترم اصفهان جناب آقای علی اصغر ایرجی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان خوروبیابانک منصوب شد. وی دارای مدرک کارشناسی حقوق است و دبیری ستاد انتخابات شهرستان، مدیریت بحران فرمانداری، هیات تطبیق، شورای مبارزه با مواد مخدر، کارگروه اشتغال، آردو و نان، سوخت و …. را […]

۷ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =