سپاه شجره طیبه و ستون مستحکم نظام است.

فرماندار خوروبیابانک گفت: سپاه شجره طیبه و ستون مستحکم نظام است. احمدرضا طحانی در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان افزود: اقدام مذبوحانه پارلمان اتحادیه اروپا نشان دهنده موثر بودن این نهاد انقلابی در داخل کشور و جهان است. وی گفت: سپاه یک نهاد انقلابی و ریشه در ارزشهای دینی مردم ایران دارد و […]

فرماندار خوروبیابانک گفت: سپاه شجره طیبه و ستون مستحکم نظام است.
احمدرضا طحانی در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان افزود: اقدام مذبوحانه پارلمان اتحادیه اروپا نشان دهنده موثر بودن این نهاد انقلابی در داخل کشور و جهان است.
وی گفت: سپاه یک نهاد انقلابی و ریشه در ارزشهای دینی مردم ایران دارد و تحریم و بن بست در مقابل اش کارایی ندارد.
وی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی پاسداران، نقش سپاه و بسیج در دفاع و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را بسیار مهم برشمرد.
در این دیدار سرهنگ بهرامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک هم به بیان نقش موثر سپاه و بسیج در حوزه های مختلف برای کمک رسانی به دولت ها و همچنین تلاش برای توسعه همه جانبه کشور تحت فرماندهی فرمانده ی معظم کل قوا پرداخت.
وی افزود: ما به رهنمودهای امام خامنه ای اعتقاد قلبی داریم و بنا به گفته معظم له تمامی توطئه‌های دشمنان به خودشان بر می گردد و به زباله دان تاریخ خواهند رفت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خوروبیابانک را دیار قنات، قنوت و قناعت خواند و از ولایتمداری، حضور همیشه در صحنه مردم این شهرستان در تمامی عرصه ها ملی و مذهبی قدر دانی کرد.
در این دیدار معاونین و کارشناسان فرمانداری، رئیس دادگستری و مدیر دفتر حفاظت دادگستری و سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان فرماندار خوروبیابانک را همراهی و این اقدام مذبوحانه اتحادیه اروپا را در مقابل اقدامات ارزشمند سپاه پاسداران محکوم کردند.

کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525

روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

برچسب ها :
مطالب مشابه

ستاد انتخابات کشور لحظاتی قبل با انتشار اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد، فرآیند اخذ رای درتمامی شعب سراسر کشور ساعت ۸/۰۰ صبح روز جمعه ۱۱ اسفند ماه آغاز می شود. به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور متن این اطلاعیه به شرح زیر است: بسمه تعالی به آگاهی ملت شریف ایران اسلامی می رساند، فرآیند […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک با اشاره به کاهش محسوس دمای هوا در این شهرستان از مشترکین خواست ضمن رعایت نکات ایمنی ، در مصرف گاز صرفه جویی کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک احمدرضا طحانی افزود: با توجه به روند صعودی مصرف گاز به دنبال سرد شدن هوا طی‌ روزهای اخیر و لزوم مصرف بهینه گاز […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

آگهی اسامی نامزد های نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه نایین و خوروبیابانک

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

احمدرضا طحانی فرماندار خوروبیابانک در جمع اعضای هیات نظارت انتخابات شهرستان گفت: در آستانه ۲ انتخابات مهم و سرنوشت ساز در کشور هستیم و از آنجایی که اعتقاد ما بر این است که این نظام و انقلاب حلقه وصل به ظهور امام عصر و تشکیل حکومت جهانی آن حضرت است، باید هرچه پرشور تر در […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 19 =