قطار انقلاب اسلامی به سرعت در حال حرکت است.

جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: قطار انقلاب اسلامی با وجود همه دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمن به سرعت در حال حرکت است. سرتیپ دوم پاسدار مرتضی عمو مهدی در مراسم معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک افزود: بر خلاف میل و خواست دشمن باید با امید به آینده و اعتماد به نفس […]

جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: قطار انقلاب اسلامی با وجود همه دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمن به سرعت در حال حرکت است.
سرتیپ دوم پاسدار مرتضی عمو مهدی در مراسم معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک افزود: بر خلاف میل و خواست دشمن باید با امید به آینده و اعتماد به نفس پای ارزش‌های والای انقلاب ایستاد.
وی خاطرنشان کرد: هدف دشمن در حوادث اخیر فروپاشی انقلاب اسلامی و ضربه زدن به جایگاه ولایت فقیه بود ولی با رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی و بصیرت مردم توطئه‌های دشمنان نقش بر آب شد.
وی ادامه داد: صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب همانند چراغ راهی برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی است.
جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان افزود: آمریکا و غرب از تفکر انقلاب اسلامی ایران هراس دارند لذا دشمنی آنها با نظام جمهوری اسلامی ایران تمام شدنی نیست.
فرماندار خوروبیابانک هم گفت: امروز باید از رشادت های شهدا درس بگیریم و رهنمودهای و سیره زندگی آن ها چراغ راه هدایت زندگی و جامعه باشد.
احمدرضا طحانی تصریح کرد: اتفاقات امروز کشور هدایت شده دشمن بود از این رو توجه به بیانیه گام دوم انقلاب برای درس گرفتن از گذشته و پیش بینی تحولات آینده بسیار مهم است.
وی افزود: امروز دلیل دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی ایران و اسلام وجود تفکر بسیجی و روحیه‌ی مقاومت است.
سرهنگ حسن ترکی فرمانده پیشین ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک در این مراسم اظهار کرد: خدمت کردن در نظام اسلامی ایران باعث افتخار است و مسئولیتی بسیار سنگین محسوب می‌شود.
سرهنگ دوم پاسدار عماد بهرامی فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک گفت: امروز جامعه ما نیازمند خدمت جهادی و ازخودگذشتگی است و این مهم ما را مصمم می‌کند و نهادهای انقلابی و اداری را برای خدمت مضاعف به مردم هدایت می‌کند.

کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525

🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

برچسب ها :
مطالب مشابه

بسم الله الرحمن الرحیم ۲۸ اردیبهشت‌ روز جهانی موزه و آغاز هفته میراث‌فرهنگی بهانه‌ای است برای پاسداشت علم، اندیشه، هنر و تمدن پیشینیان این سرزمین و میراث گرانبهایی که از قلب تاریخ به جای مانده و بیانگر هویت، عظمت و شکوه کشور است. ارتباط عمیق و تعامل سازنده و آموزنده مردم آگاه و فرهنگ دوست  […]

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

پیام تبریک فرماندار شهرستان خوروبیابانک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی. بسم الله الرحمن الرحیم 🔸️اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوام شان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به […]

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

دیدار فرماندار خوروبیابانک با جانشین و مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فرماندار خوروبیابانک به همراه معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری و بخشدار مرکزی از اقدامات بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در طول سال گذشته و همچنین هفته بسیج سازندگی  قدردانی کرد. احمدرضا طحانی فرماندار خوروبیابانک در این دیدار با تشکر از […]

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک به مناسبت هفته هلال احمر با سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان دیدار و گفتگو کرد. احمدرضا طحانی در این دیدار ضمن تبریک هفته هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر یک نهاد فرا ملی در زمان وقوع حوادث طبیعی و غیر طبیعی به صورت سازمان یافته با عمل به وظایف خود نقش مهمی در […]

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هفده =