قطار انقلاب اسلامی به سرعت در حال حرکت است.

جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: قطار انقلاب اسلامی با وجود همه دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمن به سرعت در حال حرکت است. سرتیپ دوم پاسدار مرتضی عمو مهدی در مراسم معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک افزود: بر خلاف میل و خواست دشمن باید با امید به آینده و اعتماد به نفس […]

جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: قطار انقلاب اسلامی با وجود همه دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمن به سرعت در حال حرکت است.
سرتیپ دوم پاسدار مرتضی عمو مهدی در مراسم معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک افزود: بر خلاف میل و خواست دشمن باید با امید به آینده و اعتماد به نفس پای ارزش‌های والای انقلاب ایستاد.
وی خاطرنشان کرد: هدف دشمن در حوادث اخیر فروپاشی انقلاب اسلامی و ضربه زدن به جایگاه ولایت فقیه بود ولی با رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی و بصیرت مردم توطئه‌های دشمنان نقش بر آب شد.
وی ادامه داد: صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب همانند چراغ راهی برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی است.
جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان افزود: آمریکا و غرب از تفکر انقلاب اسلامی ایران هراس دارند لذا دشمنی آنها با نظام جمهوری اسلامی ایران تمام شدنی نیست.
فرماندار خوروبیابانک هم گفت: امروز باید از رشادت های شهدا درس بگیریم و رهنمودهای و سیره زندگی آن ها چراغ راه هدایت زندگی و جامعه باشد.
احمدرضا طحانی تصریح کرد: اتفاقات امروز کشور هدایت شده دشمن بود از این رو توجه به بیانیه گام دوم انقلاب برای درس گرفتن از گذشته و پیش بینی تحولات آینده بسیار مهم است.
وی افزود: امروز دلیل دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی ایران و اسلام وجود تفکر بسیجی و روحیه‌ی مقاومت است.
سرهنگ حسن ترکی فرمانده پیشین ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک در این مراسم اظهار کرد: خدمت کردن در نظام اسلامی ایران باعث افتخار است و مسئولیتی بسیار سنگین محسوب می‌شود.
سرهنگ دوم پاسدار عماد بهرامی فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک گفت: امروز جامعه ما نیازمند خدمت جهادی و ازخودگذشتگی است و این مهم ما را مصمم می‌کند و نهادهای انقلابی و اداری را برای خدمت مضاعف به مردم هدایت می‌کند.

کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525

🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور گروه جهادی دندانپزشکی در شهرستان خوروبیابانک  برگزار شد.

۱۲ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه وبینار مراسم تشییع شهدای استان در شهرستان برگزار گردید. دا

۱۲ آذر ۱۴۰۲

بسمه تعالی حمد و سپاس خداوندی را که به انسان آموخت از محدودیت ها نهراسد بلکه آن را آزمونی برای خود شکوفایی قلمداد نماید. روز جهانی معلولین فرصتی برای فرهنگ‌سازی، تکریم و تجلیل از کسانی است که با‌توجه به محدودیت‌های بسیار، اما با همتی بلند، شور زندگی را در جامعه جاری می‌کنند. مردان و زنانی […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک به اتفاق بخشدار مرکزی از جایگاه سوخت روستای شهید پرور چاهملک بازدید کرد و از نزدیک روند اجرای طرح بازسازی مخازن و جایگاه را مورد بررسی قرار داد. ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ 〰️〰️〰️🇮🇷🇮🇷🇮🇷〰️〰️〰️ آدرس تارنمای فرمانداری: 🌐 http://khoorbiabanak.gov.ir/ ⬇️کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا: https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525 🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

۱۰ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 17 =