رفع مشکلات زیرساختی مهمترین و اصلی‌ ترین خواسته مردم خوروبیابانک

رفع مشکلات زیرساختی مرتبط با حوزه آب، برق، گاز و اتصال به منابع پایدار به‌عنوان مهمترین و اصلی‌ ترین خواسته مردم خوروبیابانک است. فرماندار خوروبیابانک در جلسه بررسی مشکلات شهرستان که با حضور هیئت رئیسه و اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در محل فرمانداری برگزار شد گفت: ارتقای سطح بهداشت و درمان، توسعه راه‌ها و […]

رفع مشکلات زیرساختی مرتبط با حوزه آب، برق، گاز و اتصال به منابع پایدار به‌عنوان مهمترین و اصلی‌ ترین خواسته مردم خوروبیابانک است.
فرماندار خوروبیابانک در جلسه بررسی مشکلات شهرستان که با حضور هیئت رئیسه و اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در محل فرمانداری برگزار شد گفت: ارتقای سطح بهداشت و درمان، توسعه راه‌ها و اتمام طرح‌های نیمه تمام و پایداری منابع برای توسعه زیر ساخت ها مطالبه به حق مردم این شهرستان است.
احمدرضا طحانی افزود: شهرستان خوروبیابانک جزء ۳۱ شهرستان محروم و کمتر توسعه یافته کشور است و از کمبود امکانات‌ بسیاری رنج می برند و این شهرستان هنوز از آب،گاز و برق پایدار بهره مند نشده است.
وی ادامه داد: شهرستان خوروبیابانک حتی یک کیلومتر جاده ۲ بانده ندارد و دو طرفه بودن آن حادثه آفرین است و تصادفات رخ به رخ و واژگونی های فراوان در این محورها عامل مرگ و میر در حوادث جاده ای به شمار می رود.
نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی نیز افزود: از دیگر مطالبات این شهرستان اتمام پروژه ۲ بانده کردن جاده انارک به چوپانان و خور و بیابانک به طبس است.
الهام آزاد با اشاره به ذخایر غنی معادن به ویژه حوزه پتاس و سنگ گفت: با توجه به نبود زیرساخت‌ ها، اشتغالزایی و ایجاد منبع درآمد با مشکل روبه‌رو هستیم که با ایجاد شهرک فرآوری صنایع معادن یک سری از مشکلات حل خواهد شد.
در این جلسه سیاهپور مدیر کل دفتر نگهداری راه های سازمان راهداری و حمل و نقل کشور نیز از اختصاص ۸۰ میلیارد تومان اعتبار جهت روکش آسفالت راه های شهرستان خوروبیابانک خبر داد.

 

کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور گروه جهادی دندانپزشکی در شهرستان خوروبیابانک  برگزار شد.

۱۲ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه وبینار مراسم تشییع شهدای استان در شهرستان برگزار گردید. دا

۱۲ آذر ۱۴۰۲

بسمه تعالی حمد و سپاس خداوندی را که به انسان آموخت از محدودیت ها نهراسد بلکه آن را آزمونی برای خود شکوفایی قلمداد نماید. روز جهانی معلولین فرصتی برای فرهنگ‌سازی، تکریم و تجلیل از کسانی است که با‌توجه به محدودیت‌های بسیار، اما با همتی بلند، شور زندگی را در جامعه جاری می‌کنند. مردان و زنانی […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک به اتفاق بخشدار مرکزی از جایگاه سوخت روستای شهید پرور چاهملک بازدید کرد و از نزدیک روند اجرای طرح بازسازی مخازن و جایگاه را مورد بررسی قرار داد. ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ 〰️〰️〰️🇮🇷🇮🇷🇮🇷〰️〰️〰️ آدرس تارنمای فرمانداری: 🌐 http://khoorbiabanak.gov.ir/ ⬇️کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا: https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525 🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

۱۰ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =