سفیران خدمت در روستای جعفرآباد

فرماندار خور و بیابانک گفت: با حضور جمعی از اعضای شورای اداری و مدیران دستگاه های خدمات رسان در روستای جعفرآباد مسایل و مشکلات این روستا به همراه مطالبات مردمی مورد بررسی قرار گرفت. احمدرضا طحانی افزود: مسئولان در قالب شورای اداری به روستا‌ها و شهرهای اطراف سرکشی می کنند و از نزدیک مشکلات مردم […]

فرماندار خور و بیابانک گفت: با حضور جمعی از اعضای شورای اداری و مدیران دستگاه های خدمات رسان در روستای جعفرآباد مسایل و مشکلات این روستا به همراه مطالبات مردمی مورد بررسی قرار گرفت.
احمدرضا طحانی افزود: مسئولان در قالب شورای اداری به روستا‌ها و شهرهای اطراف سرکشی می کنند و از نزدیک مشکلات مردم را مورد بررسی قرار می دهند.
وی خاطرنشان کرد: حضور مسئولین و رسیدگی به دغدغه‌ها و مشکلات مردم در اولویت کاری دستگاه های شهرستان است.
فرماندار خوروبیابانک ادامه داد: این سفرها برکات زیادی از جمله دیدار چهره به چهره مردم با مسؤولان شهرستان و بیان بی‌واسطه مشکلات آنان را در پی دارد و دهیار و شورای اسلامی مسائل روستا را مطرح می‌کنند و همه رؤسای ادارت نیز در آنجا حضور داشته و شورای اداری در آن تشکیل می‌شود و اگر مواردی قابل حل باشد، در همان جلسه با حضور رئیس اداره مربوطه بررسی، جمع بندی و با مهلت زمان اجرایی مشخص به همه مدیران ابلاغ می‌شود.
تسریع در جهت واگذاری انشعاب گاز منازل، تقویت روشنایی معابر، مسایل و مشکلات آموزشی و پرورشی، تقویت آنتن دهی و اینترنت روستا، تامین تجهیزات و امکانات ورزشی و تکمیل خانه ورزش، تامین آب وبررسی مشکلات انشعابات مشترکین، اجرای طرح هادی روستایی، بهداشت و درمان و… از مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.
جلسه سفیران خدمت در روستای جعفرآباد با برپایی نماز جماعت مغرب و عشا در مسجد روستا آغاز و تا ساعت ۲۰ ادامه یافت.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور گروه جهادی دندانپزشکی در شهرستان خوروبیابانک  برگزار شد.

۱۲ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه وبینار مراسم تشییع شهدای استان در شهرستان برگزار گردید. دا

۱۲ آذر ۱۴۰۲

بسمه تعالی حمد و سپاس خداوندی را که به انسان آموخت از محدودیت ها نهراسد بلکه آن را آزمونی برای خود شکوفایی قلمداد نماید. روز جهانی معلولین فرصتی برای فرهنگ‌سازی، تکریم و تجلیل از کسانی است که با‌توجه به محدودیت‌های بسیار، اما با همتی بلند، شور زندگی را در جامعه جاری می‌کنند. مردان و زنانی […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک به اتفاق بخشدار مرکزی از جایگاه سوخت روستای شهید پرور چاهملک بازدید کرد و از نزدیک روند اجرای طرح بازسازی مخازن و جایگاه را مورد بررسی قرار داد. ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ 〰️〰️〰️🇮🇷🇮🇷🇮🇷〰️〰️〰️ آدرس تارنمای فرمانداری: 🌐 http://khoorbiabanak.gov.ir/ ⬇️کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا: https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525 🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

۱۰ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =