جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک، به ریاست احمدرضا طحانی، فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای مدعو در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان خوروبیابانک تشکیل شد. این جلسه که با هدف بازگشائی شکوهمند مدارس، سازماندهی سرویس های حمل و نقل دانش آموزی و توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی( طرح شهید […]

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک، به ریاست احمدرضا طحانی، فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای مدعو در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان خوروبیابانک تشکیل شد.

این جلسه که با هدف بازگشائی شکوهمند مدارس، سازماندهی سرویس های حمل و نقل دانش آموزی و توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی( طرح شهید سلیمانی) تشکیل شد؛ احمدرضا طحانی ضمن خیر مقدم و خوش آمدگوئی به اعضای حاضر در جلسه بیان کرد: بازگشایی شکوهمند مدارس به اولیا و دانش آموزان انگیزه خواهد داد و امید را در دل این عزیزان زنده خواهد کرد به همین جهت نباید در این امر کوتاهی کرد.
در ادامه ابراهیم غلامرضائی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک به سازماندهی سرویس های حمل و نقل دانش آموزان اشاره و جا به جائی دانش آموزان را امری بسیار مهم عنوان کرد و اظهار داشت: هماهنگی و تعامل بین ادارات ذیربط جهت سازماندهی بهتر و دقیق تر به منظور نظارت بیشتر و بهتر بر خودروهائی که اقدام به جابه جائی دانش آموزان می کنند از جمله موارد مهمی است که می بایست مد نظر قرار گیرد.
در این جلسه یداله عزیزی، معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک گزارشی از تصمیمات و اقداماتی که در راستای بازگشائی مدارس شهرستان انجام شده ارائه داده و افزود: سازماندهی نیروهای انسانی در شهرستان در حال انجام بوده و در سال تحصیلی پیش رو هیچ یک از کلاس های درس مدارس شهرستان بدون معلم نخواهد بود.
وی در ادامه به ارتقای میانگین نمرات دروس نهائی دانش آموزان شهرستان اشاره نموده و بیان کرد: با همکاری و تلاش همکاران محترم فرهنگی، در سال تحصیلی گذشته این میانگین از ۳۷ به ۱۷ کاهش یافته و امیدواریم در سال تحصیلی پیش رو این رتبه نیز کاهش چشمگیر تری داشته باشد.
سپس مرتضی شمسائی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان در راستای توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی به اقدامات، پیگیری و تکمیل پروژه توسعه هنرستان امام رضا(ع)، پیگیری، تکمیل و تحویل آموزشگاه شهید ابوالحسن عبادی، پیگیری، تکمیل و تحویل پروژه ۶ کلاسه دکتر حیدرقلی عمرانی، پیگیری بتن ریزی شناژ پروژه توسعه مدرسه شهید وهب شهر خور، بهسازی دو کلاس، سالن طبقه اول، نمازخانه و کلاس های مدرسه نرگس شهر جندق، بهسازی حیاط مدرسه شهید امامی شهر فرخی، بهسازی دو سوئیت جنب مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، نوسازی خطوط لوله آب و برق شبانه روزی شهدای خور، مناسب سازی سرویس بهداشتی مدیریت، بهسازی و زیباسازی محل کار کارشناسان مدیریت اشاره نمود.
در ادامه این جلسه عاطفه وهاب، معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برگزاری جشن شکوفه ها، فعالیت ها و برنامه های اولین روز از بازگشائی مدارس، اجرای طرح انی احب الصلوه و برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.
سپس هر یک از اعضای حاضر درجلسه در خصوص اقدامات انجام گرفته و تمهیدات پیش بینی شده در خصوص موضوع جلسه و بازگشائی شکوهمند مدارس گزارشی ارائه نموده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مطالب مشابه
روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک، احمدرضا طحانی فرماندار شهرستان طی پیامی فرارسیدن ۱۶ آذر، روز دانشجو را به جامعه دانشگاهی تبریک گفت. ایشان در این پیام آورده است: بسمه تعالی فرا رسیدن روز ۱۶ آذر هر سال یادآور حماسه شهادت سه تن از دانشجویان مسلمان و مبارز میهن اسلامی در ذهن جامعه اسلامی ما […]

۱۶ آذر ۱۴۰۱
فرمانداری خوروبیابانک

احمدرضا طحانی فرماندار شهرستان خوروبیابانک در پیامی ۱۵ آذر روز حسابدار را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری خوروبیابانک، در این پیام آمده است: روز حسابدار، روز پاسداشت از رسالت حرفه ای جامعه حسابداری و فرصتی برای توجه به حساسیت و اهمیت بالای این حوزه در نظام اداری و مالی کشور […]

۱۵ آذر ۱۴۰۱
فرمانداری خوروبیابانک

فرماندار خوروبیابانک گفت: تامین امکانات و زیرساخت ها در طرح اقدام مسکن ملی مدنظر قرار گیرد. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری خوروبیابانک احمدرضا طحانی در شورای مسکن این شهرستان افزود: جهش تولید نهضت ملی مسکن یکی از سیاست‌های دولت مردمی سیزدهم برای خانه‌دار شدن مردم است و باید به صورت ویژه مورد […]

۱۵ آذر ۱۴۰۱
فرمانداری خوروبیابانک

۷۵ واحد بومگردی و تاسیسات گردشگری در شهرستان خوروبیابانک آماده ارایه خدمات به مسافران و گردشگران هستند. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری خوروبیابانک در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان خوروبیابانک که به ریاست مرتضی غلامرضایی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار برگزار گردید بر تسهیل در ارائه خدمات شایسته به مسافران […]

۱۵ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.