جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک، به ریاست احمدرضا طحانی، فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای مدعو در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان خوروبیابانک تشکیل شد. این جلسه که با هدف بازگشائی شکوهمند مدارس، سازماندهی سرویس های حمل و نقل دانش آموزی و توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی( طرح شهید […]

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک، به ریاست احمدرضا طحانی، فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای مدعو در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان خوروبیابانک تشکیل شد.

این جلسه که با هدف بازگشائی شکوهمند مدارس، سازماندهی سرویس های حمل و نقل دانش آموزی و توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی( طرح شهید سلیمانی) تشکیل شد؛ احمدرضا طحانی ضمن خیر مقدم و خوش آمدگوئی به اعضای حاضر در جلسه بیان کرد: بازگشایی شکوهمند مدارس به اولیا و دانش آموزان انگیزه خواهد داد و امید را در دل این عزیزان زنده خواهد کرد به همین جهت نباید در این امر کوتاهی کرد.
در ادامه ابراهیم غلامرضائی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک به سازماندهی سرویس های حمل و نقل دانش آموزان اشاره و جا به جائی دانش آموزان را امری بسیار مهم عنوان کرد و اظهار داشت: هماهنگی و تعامل بین ادارات ذیربط جهت سازماندهی بهتر و دقیق تر به منظور نظارت بیشتر و بهتر بر خودروهائی که اقدام به جابه جائی دانش آموزان می کنند از جمله موارد مهمی است که می بایست مد نظر قرار گیرد.
در این جلسه یداله عزیزی، معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک گزارشی از تصمیمات و اقداماتی که در راستای بازگشائی مدارس شهرستان انجام شده ارائه داده و افزود: سازماندهی نیروهای انسانی در شهرستان در حال انجام بوده و در سال تحصیلی پیش رو هیچ یک از کلاس های درس مدارس شهرستان بدون معلم نخواهد بود.
وی در ادامه به ارتقای میانگین نمرات دروس نهائی دانش آموزان شهرستان اشاره نموده و بیان کرد: با همکاری و تلاش همکاران محترم فرهنگی، در سال تحصیلی گذشته این میانگین از ۳۷ به ۱۷ کاهش یافته و امیدواریم در سال تحصیلی پیش رو این رتبه نیز کاهش چشمگیر تری داشته باشد.
سپس مرتضی شمسائی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان در راستای توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی به اقدامات، پیگیری و تکمیل پروژه توسعه هنرستان امام رضا(ع)، پیگیری، تکمیل و تحویل آموزشگاه شهید ابوالحسن عبادی، پیگیری، تکمیل و تحویل پروژه ۶ کلاسه دکتر حیدرقلی عمرانی، پیگیری بتن ریزی شناژ پروژه توسعه مدرسه شهید وهب شهر خور، بهسازی دو کلاس، سالن طبقه اول، نمازخانه و کلاس های مدرسه نرگس شهر جندق، بهسازی حیاط مدرسه شهید امامی شهر فرخی، بهسازی دو سوئیت جنب مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، نوسازی خطوط لوله آب و برق شبانه روزی شهدای خور، مناسب سازی سرویس بهداشتی مدیریت، بهسازی و زیباسازی محل کار کارشناسان مدیریت اشاره نمود.
در ادامه این جلسه عاطفه وهاب، معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برگزاری جشن شکوفه ها، فعالیت ها و برنامه های اولین روز از بازگشائی مدارس، اجرای طرح انی احب الصلوه و برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.
سپس هر یک از اعضای حاضر درجلسه در خصوص اقدامات انجام گرفته و تمهیدات پیش بینی شده در خصوص موضوع جلسه و بازگشائی شکوهمند مدارس گزارشی ارائه نموده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور گروه جهادی دندانپزشکی در شهرستان خوروبیابانک  برگزار شد.

۱۲ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک جلسه وبینار مراسم تشییع شهدای استان در شهرستان برگزار گردید. دا

۱۲ آذر ۱۴۰۲

بسمه تعالی حمد و سپاس خداوندی را که به انسان آموخت از محدودیت ها نهراسد بلکه آن را آزمونی برای خود شکوفایی قلمداد نماید. روز جهانی معلولین فرصتی برای فرهنگ‌سازی، تکریم و تجلیل از کسانی است که با‌توجه به محدودیت‌های بسیار، اما با همتی بلند، شور زندگی را در جامعه جاری می‌کنند. مردان و زنانی […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

فرماندار خوروبیابانک به اتفاق بخشدار مرکزی از جایگاه سوخت روستای شهید پرور چاهملک بازدید کرد و از نزدیک روند اجرای طرح بازسازی مخازن و جایگاه را مورد بررسی قرار داد. ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ 〰️〰️〰️🇮🇷🇮🇷🇮🇷〰️〰️〰️ آدرس تارنمای فرمانداری: 🌐 http://khoorbiabanak.gov.ir/ ⬇️کانال فرمانداری در پیام رسان ایتا: https://eitaa.com/joinchat/1142685905Cabf979a525 🔹روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک

۱۰ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 14 =