جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک، به ریاست احمدرضا طحانی، فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای مدعو در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان خوروبیابانک تشکیل شد. این جلسه که با هدف بازگشائی شکوهمند مدارس، سازماندهی سرویس های حمل و نقل دانش آموزی و توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی( طرح شهید […]

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک، به ریاست احمدرضا طحانی، فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای مدعو در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان خوروبیابانک تشکیل شد.

این جلسه که با هدف بازگشائی شکوهمند مدارس، سازماندهی سرویس های حمل و نقل دانش آموزی و توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی( طرح شهید سلیمانی) تشکیل شد؛ احمدرضا طحانی ضمن خیر مقدم و خوش آمدگوئی به اعضای حاضر در جلسه بیان کرد: بازگشایی شکوهمند مدارس به اولیا و دانش آموزان انگیزه خواهد داد و امید را در دل این عزیزان زنده خواهد کرد به همین جهت نباید در این امر کوتاهی کرد.
در ادامه ابراهیم غلامرضائی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک به سازماندهی سرویس های حمل و نقل دانش آموزان اشاره و جا به جائی دانش آموزان را امری بسیار مهم عنوان کرد و اظهار داشت: هماهنگی و تعامل بین ادارات ذیربط جهت سازماندهی بهتر و دقیق تر به منظور نظارت بیشتر و بهتر بر خودروهائی که اقدام به جابه جائی دانش آموزان می کنند از جمله موارد مهمی است که می بایست مد نظر قرار گیرد.
در این جلسه یداله عزیزی، معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوروبیابانک گزارشی از تصمیمات و اقداماتی که در راستای بازگشائی مدارس شهرستان انجام شده ارائه داده و افزود: سازماندهی نیروهای انسانی در شهرستان در حال انجام بوده و در سال تحصیلی پیش رو هیچ یک از کلاس های درس مدارس شهرستان بدون معلم نخواهد بود.
وی در ادامه به ارتقای میانگین نمرات دروس نهائی دانش آموزان شهرستان اشاره نموده و بیان کرد: با همکاری و تلاش همکاران محترم فرهنگی، در سال تحصیلی گذشته این میانگین از ۳۷ به ۱۷ کاهش یافته و امیدواریم در سال تحصیلی پیش رو این رتبه نیز کاهش چشمگیر تری داشته باشد.
سپس مرتضی شمسائی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان در راستای توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی به اقدامات، پیگیری و تکمیل پروژه توسعه هنرستان امام رضا(ع)، پیگیری، تکمیل و تحویل آموزشگاه شهید ابوالحسن عبادی، پیگیری، تکمیل و تحویل پروژه ۶ کلاسه دکتر حیدرقلی عمرانی، پیگیری بتن ریزی شناژ پروژه توسعه مدرسه شهید وهب شهر خور، بهسازی دو کلاس، سالن طبقه اول، نمازخانه و کلاس های مدرسه نرگس شهر جندق، بهسازی حیاط مدرسه شهید امامی شهر فرخی، بهسازی دو سوئیت جنب مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، نوسازی خطوط لوله آب و برق شبانه روزی شهدای خور، مناسب سازی سرویس بهداشتی مدیریت، بهسازی و زیباسازی محل کار کارشناسان مدیریت اشاره نمود.
در ادامه این جلسه عاطفه وهاب، معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برگزاری جشن شکوفه ها، فعالیت ها و برنامه های اولین روز از بازگشائی مدارس، اجرای طرح انی احب الصلوه و برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.
سپس هر یک از اعضای حاضر درجلسه در خصوص اقدامات انجام گرفته و تمهیدات پیش بینی شده در خصوص موضوع جلسه و بازگشائی شکوهمند مدارس گزارشی ارائه نموده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوروبیابانک، در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع ونحوه خدمت رسانی مطلوب، مناسب و کسب رضایتمندی شهروندان درسطح ادارات شهرستان و هم چنین بررسی وضعیت اجرای طرح و دستورالعمل های عفاف وحجاب، بررسی وضعیت محیطی و مباحث تخصصی حراست وحفاظت فیزیکی ادارات؛ معاون برنامه‌ریزی وامور عمرانی فرماندار به همراه […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک، همزمان با ۲۹ فروردین، روز حماسه و ایثار شهرستان و گرامیداشت این روز مراسمی با حضور خانواده های معظم شهدا، مردم ولایتمدار و جمعی از مسئولان شهرستان خوروبیابانک در گلزار باطراوت شهدای گمنام شهر خور برگزار شد. سخنرانی امام جمعه شهرستان، اجرای سرود با حضور گروه فرهنگی ۳۱۳ شهر […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک احمدرضا طحانی به همراه شهردار جندق و مدیر امور برق خوروبیابانک با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان دیدار و گفتگو کرد و در این جلسه مسائل مربوط به نواحی صنعتی شهرستان خوروبیابانک مورد بررسی قرار گرفت. فرماندار خوروبیابانک بر ضرورت حمایت همه جانبه از شهرک های صنعتی […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوروبیابانک؛  احمدرضا طحانی فرماندار به همراه مهندس سلطان مدیر امور برق خوروبیابانک شهرستان با حضور در محل ستاد شرکت توزیع برق اصفهان با سرپرست این شرکت دیدار کرد.  فرماندار خوروبیابانک در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر عامل و پرسنل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: این […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 14 =